Szwedzki gracz wygrał rekordową wygraną w wysokości 7,8 miliona euro

Swedish player won the record jackpot of €7.8 million

Jeden szczęśliwy gracz LeoVegas ze Szwecji wygrał rekordowy jackpot Joker Millions, automat od Yggdrasil.

Wyglądało na to, że szczęśliwy gracz ze Szwecji po prostu dobrze się bawił, grając w Joker Millions. Nie sądzimy, żeby gracz chciał dużo wygrać. Wystarczy pomyśleć o tym, że klient LeoVegas obstawiał tylko 5 koron za spin (suma wynosi około 0,50 euro). Ale wtedy jackpot osiągnął rekordową wielkość. Wkrótce gracz zdobył oszałamiającą nagrodę o wartości 7,8 miliona euro.

„Jesteśmy podekscytowani, widząc, że gracz wygrywa tak zmieniającą życie sumę pieniędzy. Zwłaszcza w okolicach Świąt Bożego Narodzenia i podczas grania w jedną z naszych gier automatowych na urządzeniach mobilnych” — powiedział Fredrik Elmqvist, dyrektor generalny Yggdrasil.

W LeoWegas potwierdza, że ​​wieczorem w piątek 9 listopada 2018 r. szczęśliwy człowiek znalazł fortunę w jednej z głównych gier z progresywnym jackpotem. Szczęśliwy gracz ze Szwecji pokonał jokery, zdobywając monumentalną wygraną w wysokości 7 832 262,02 €!

Gra wrzutowa Yggdrasil ustanowiła dla siebie najwyższy w historii jackpot. Poprzedni rekord dla Yggdrasil wynosił 5,2 miliona euro w lipcu 2017 r. Najnowsza wypłata jackpota przez Yggdrasil to nagroda 1,1 miliona euro w listopadzie ubiegłego roku.

Aby uczcić dobrą wiadomość, LeoVegas rozdaje darmowe spiny obu stronom. nowi i dotychczasowi klienci, w niektórych grach Yggdrasil do 23 listopada. Kampania będzie prowadzona we wszystkich krajach z wyjątkiem Włoch, Wielkiej Brytanii, Irlandii i Danii.

Joker Millions to jeden z najpopularniejszych automatów do gier Yggdrasil. Został wprowadzony na rynek w 2015 roku i jest dość klasycznym automatem do gier z tradycyjnymi symbolami, w tym dzwonkami, siódemkami i wiśniami. Podczas gdy jackpot w Joker Millions zaczyna ponownie rosnąć, istnieje wiele innych gier z jackpotem do wyboru. Możesz wyszukać Royal Family i Vikings Go Berzerk — inne automaty kasynowe firmy Yggdrasil. Polecamy również wypróbowanie ekskluzywnego Pirates: Smugglers Paradise dla LeoVegas, również opracowanego przez Yggdrasil.