Darmowe gry w blackjacka

Zamierzasz zbudować własny park rozrywki z blackjackiem i prostytutkami? Marzenia mogą się spełnić nie tylko dla szczęśliwców, ale i dla zawziętych! Dlatego zdecydowanie powinieneś przetestować darmowe gry w blackjacka, zanim dokonasz pozycji na swoim koncie w kasynie. Nowy w blackjacku? Zostań mistrzem gier w blackjacka dzięki naszej kompleksowej recenzji!

Bez rejestracji! Natychmiastowa akcja sportowa i kasynowa!
Zdobądź ponad 2000 $ + 100 darmowych spinów
Pakiet powitalny do 200 € + 200 darmowych obrotów
Oferta powitalna do 500 EUR + 225 darmowych spinów
100% do 500 €. Wygrane bez podatku
Do 1 BTC lub 2270 € bonusu powitalnego przy pierwszym depozycie. +60 darmowych spinów.
10% automatycznego cotygodniowego zwrotu gotówki przy każdej wpłacie
120% bonusu (do 220 €) i 80 darmowych spinów.

Podstawy blackjacka online: in 21 we trust?

Blackjack jest powszechnie znaną grą karcianą od XVII wieku. Wyobraź sobie zatwardziałych piratów siedzących na swojej Zemście Królowej Anny i grających w blackjacka! Jeśli zdecydowałeś się rzucić kotwicę w morzu Blackjacka, pamiętaj, że Twoim głównym celem w tej grze nie jest zdobycie 21 punktów, ale pokonanie krupiera.

Ogólne zasady Blackjacka:
 • Karty. Podczas gry w blackjacka możesz zauważyć, że krupier używa 52-kartowych talii. Ich liczba w użyciu waha się od 1 do 9. Im więcej talii używa krupier, tym mniejsza jest szansa na wygraną. Wszystkie karty z liczbami odpowiadają ich wartości, figury liczą się jako 10. Asy liczą się jako 11 lub 1.
 • Ręce. Rozdający daje każdemu graczowi karty i dwie karty dla siebie. Suma twoich punktów nazywana jest „ręką”. Możesz grać na 2 ręce (jako 2 graczy), gdy masz 2 karty o podobnych punktach i zdecydowałeś się podzielić.
 • Wygrane. Jeśli masz więcej punktów niż krupier, Twoja wygrana będzie równa 3/2 Twojego zakładu.
 • Ubezpieczenie. Jeśli zauważysz, że krupier ma asa, możesz poprosić o „ubezpieczenie”. Możesz postawić nie więcej niż połowę swojej kwoty zakładu na ubezpieczenie, ale może to również pomóc Ci zatrzymać trochę pieniędzy, jeśli krupier wygra.
 • Podwój w dół. Możesz postawić najlepszą z 2x pierwszej kwoty zakładu i otrzymać jeszcze jedną kartę.

Znajdź swoją ulubioną: rodzaje gier BlackJack w kasynach online

Klasyczne rodzaje blackjacka
 • American Blackjack: jedna karta krupiera jest otwarta dla innych graczy, druga pozostaje zakryta. Kiedy odkrytą kartą jest as, krupier otwiera drugą kartę, a jeśli jest to blackjack, gra się kończy.
 • European Blackjack: krupier zobaczy swoją drugą kartę po tym, jak gracze skończą set.
Specjalne rodzaje blackjacka

Gdy będziesz grać w kasynie online, zauważysz, że oferują one szeroki wybór gier w blackjacka, w tym blackjacka otwartego (podwójna ekspozycja), 3- Card Blackjack, Blackjack Switch, Spanish 21, Caribbean 21, Super Fan 21, Pontoon itp.

Blackjack z krupierem na żywo

W swoim ulubionym kasynie online możesz zauważyć wiele rodzajów gier w blackjacka , ale wszystkie z nich mogą być rodzajem „gier wideo”. Oznacza to, że będziesz bawić się komputerem, a nie człowiekiem. Jeśli chcesz grać z prawdziwymi ludźmi, wypróbuj gry Blackjack z krupierem na żywo.

Omówienie strategii w blackjacku online: Pokonanie krupiera

Grając w darmowe gry w blackjacka, możesz testować różne strategie i nie wydawać na nie pieniędzy! Czy strategie uważane za dobre naprawdę się sprawdzają? Czy złe strategie naprawdę rozczarowują? To zależy od Ciebie!

Strategie blackjacka uważane za dobre:
 • Plus/Minus. Zwycięzca, zwycięzca, obiad z kurczakiem, co? Jeśli pamiętasz film „21” z Kevinem Spaceyem, na pewno spróbujesz przetestować strategię, której użył do „zakłócenia” Las Vegas. Różne karty mają różne punkty prawdopodobieństwa wygranej, im wyższa jest ich suma, tym większe masz szanse na wygraną. Karty od 2-6 liczą się jako „+1”, od 7-9 jako „0”, inne – „-1”. Błędy mogą kosztować rękę i nogę 🙂
 • Licząc z „połówką”. Oczywiście nie każda karta da Ci równe szanse na wygraną. Ten system wziął to pod uwagę i ulepszył system Plus/Minus. Niemniej jednak liczenie ułamkami może być bardzo trudne, a błędy mogą występować częściej niż wygrane.
Strategie blackjacka pogorszyły się:
 • Aby skopiować zachowanie krupiera.
 • Nie brać jeszcze jednej karty.
 • Myślenie o ukrytej karcie krupiera jako 10.

Często zadawane pytania dotyczące gier w blackjacka

Na szczęście gry w blackjacka online są takie same jak klasyczne gry karciane, wliczając w to amerykańskie i europejskie odmiany. Jackpoty są również dostępne w blackjacku. Co więcej, w kasynie online możesz grać w różne odmiany klasycznego blackjacka. Więcej informacji można uzyskać w konkretnym kasynie. Nie wspominając również o grach z krupierem na żywo. Są one również dostępne.

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać w grach online, które wykorzystują RNG (Generator liczb losowych). Każde rozdanie jest dokonywane zgodnie z RNG, więc nie możesz liczyć kart. Ale możliwe jest liczenie kart w grach z krupierem na żywo.

System Martingale jest często używany podczas gry w blackjacka. Ma na celu pokrycie wszystkich dotychczasowych strat. Więc w zasadzie podwajasz swoje zakłady za każdym razem, gdy przegrywasz. Ale nie zapomnij zadbać o swój bankroll i dwukrotnie sprawdzić maksymalne kwoty zakładów, zanim zaczniesz.

Jeśli szukasz swojego ulubionego kasyna Jeśli chodzi o odmiany blackjacka, na pewno znajdziesz gry, które pozwalają graczom rozgrywać więcej niż jedno rozdanie przy stole. Niektóre gry pozwalają graczom rozgrywać dwie ręce, podczas gdy inne pozwalają na więcej.