Nowa wersja gry Play'n GO – Wildhound Derby

Wildhound Derby to film automat Playn Go. Format gry oferuje 5 bębnów i 30 linii wygrywających. RTP (Return to Player) dla tej gry wynosi 96,93%. Nazywa się to bardzo dużą zmiennością. Teoretycznie za każde 100 euro zakładów oczekiwana wypłata wyniesie 96,93 euro, ale wynik każdego spinu jest zawsze losowy. Największa możliwa wypłata za ten slot to 15000 x Twój całkowity zakład
Wildhound Derby opiera się na wielkiej tradycyjnej brytyjskiej rozrywce wyścigów chartów. Pozwala graczom poczuć emocje związane z uczestnictwem w wyścigach.

New game release from Play'n GO - Wildhound Derby
100% do 333 € + 99 darmowych spinów
100% do 150 €/$ plus 100 darmowych spinów
500 EUR + 600 darmowych spinów

Wildhound Funkcje Derby

Gra podstawowa oferuje 30 linii wygrywających i aby wygrać grę podstawową, gracze powinni dopasować 3 lub więcej identycznych symboli wzdłuż linii. Symbole HP zostały stworzone, aby kojarzyć się z wyścigami psów i obejmują kupon zakładu, wstążkę zwycięzcy, przewodnik po formularzach i trochę gotówki. PL to zwykłe karty od waletów do asów.
 
W Wildhound Derby znajdziesz 5 Wilds, z których 1. to Puchar Zwycięzcy. Ma moc zastąpienia dowolnego innego symbolu HP lub LP, aby uzupełnić zwycięskie linie zarówno w grze podstawowej, jak i funkcji bonusowej. Pozostałe 4 Wilds są reprezentowane przez cztery psy: Braveheart, Daring Dex, Beadle's Teabag i Oh My Dog. Pojawiają się na 5threel i działają jako Wilds, aby pomóc ukończyć zwycięskie kombinacje. Jeśli wszystkie 4 trafią na bęben naraz, uruchomią się darmowe obroty i rozpocznie się wyścig psów!
Dog Race to specjalny tryb darmowych spinów, a gdy tylko wyścig zostanie aktywowany, gracze powinni odebrać 1 z psów. Na początku wszystkie 4 psy ustawiają się na piątym bębnie, po lewej stronie pierwszego bębna znajduje się wskaźnik wyścigu. Wraz z obrotem
każdy z czterech rzędów w obrocie Wskaźnika wyścigu i potencjalnie wyląduje Złotego Zająca. Jeśli trafi w którąkolwiek z pozycji wskaźnika wyścigu, odpowiedni pies na tej linii przesunie się w kierunku linii mety!
 
Wyścig będzie trwał do momentu dotarcia jednego psa do mety. Jeśli pies wybrany przez gracza nie wygra, funkcja się kończy, a wygrane są zbierane. Jeśli jednak tak się stanie, zostanie uruchomiona funkcja Koła zwycięzcy. Jest to koło mnożnikowe, które służy do pomnożenia wygranych fs przez x2, x3, x4, x5, x10 lub x15!
Nie ma ograniczeń co do darmowych spinów i możliwości modyfikatorów ogromnych wygranych.

Wnioski

Wildhound Derby ma wiele do zaoferowania graczom, a liczne funkcje sprawiają, że gra jest najbardziej satysfakcjonująca i ekscytująca . Ci, którzy nigdy nie widzieli wyścigów psów, będą mieli coś nowego do przeżycia, a ci, którzy kochają tego rodzaju rozrywkę, po prostu ucieszą się z gry!