Nowa wersja gry od Play'n GO – Testament

Testament to 5 bębnów i 243 automaty wideo z liniami wygrywającymi od niesamowitego dostawcy Play'n GO. Ten automat wzywa cię do rozbujania swojego świata z pomocą lordów thrash metalu. Ponadto otrzymujesz wiele funkcji, dużą zmienność i naprawdę wysokie wypłaty. Gra oparta jest na albumie Dark Roots of Earth. Układ ma mroczny, gotycki klimat, odpowiadający stylowi zespołu.
Testament posiada panel szybkich zakładów, w którym możesz zwiększyć lub zmniejszyć swoje zakłady. Dostępny jest tryb autoodtwarzania, który wprawia bębny w ruch przez wybraną liczbę razy bez przerwy.

New game release from Play'n GO - Testament
100% do 333 € + 99 darmowych spinów
1000 euro bonusów od depozytu i 1000 darmowych spinów
100% do 150 €/$ plus 100 darmowych spinów

Funkcje testamentu

Wszyscy HP są powiązane z tematem thrash metalu, włączając w to czaszkę, wampira, wilkołaka, szkielet i tarczę. LPS to zwykłe karty od asa do waleta.
 
Czaszka HP może zmienić się w Dziczy podczas gry podstawowej losowo i zawsze podczas specjalnych funkcji.
Obraz Demona to Dziczy i może zastąpić dowolne HP lub LP, aby pomóc ukończyć wygrywające kombinacje. Aby wygrać podstawową grę, gracze muszą dopasować 3 lub więcej pasujących symboli wzdłuż linii wypłat.

Wygrane można zwiększyć za pomocą 3 dodatkowych funkcji:
 
Funkcje piosenkiKiedy 2 Scatter uderzają w bęben w jednym obrocie, gracz uzyskuje 3 fs i aktywuje się jedna z 3 funkcji:
• Cold Embrace – wszelkie symbole Wild, które trafią na bębny, przyklejają się do siatki, aż do końca fs
• Dark Roots of Earth – Czaszka HP rozprzestrzenia się w górę lub w dół na bębnie podczas lądowania.
• Tron Cierni – Siatka rozszerzająca się z 5x3 do 4-5-6-5-4 zwiększająca wypłaty prawie 10-krotnie w stosunku do standardowej kwoty, do 2400 wypłat!
 
Obroty w górę
 
Aktywowany, gdy 3-5 Scatters trafi na bębny w jednym obrocie. Kiedy 4 lub 5 Scatters trafi na bębny, daje to 4-krotną lub 20-krotną wypłatę całkowitego zakładu. Przypisano 9 fs, a bębny rozszerzają się do 4-5-6-5-4, z 9 miejscami zablokowanymi kamieniami u góry. Każde lądowanie Scatter uderza w kamienny blok, rozszerzając bęben o 1 pole. Jeśli wszystkie 9 spacji zostanie odblokowanych w ten sposób, aktywuje się spiny testamentu.
 
Zakręty testamentu
 
Testament Spins przynoszą graczowi 3 fs. Wszystkie pozostałe spiny zostaną dodane do wszystkich mocy funkcji piosenki, tworząc lepkie symbole Wild i rozprzestrzenianie się.

Wniosek

Testament ma ogromny potencjał 96,20% RTP i x20000 maksymalnej wypłaty. Oferuje mnóstwo soczystych funkcji, hojne nagrody i niesamowity design. A jeśli jesteś zakochany w hard rocku - ten automat to twój wybór numer jeden!