Nowa wersja gry Play'n GO – Leprechaun Goes Wild

Czy kiedykolwiek próbowałeś znaleźć czterolistną koniczynę? Czy wierzysz, że przynosi szczęście i dobrobyt? Czas to sprawdzić w radosnym wydaniu Play’n GO, Leprechaun Goes Wild! Leprechaun Goes Wild to 5-bębnowy automat, w którym spotkasz całą grupę przebiegłych krasnoludków. Ten zespół zebrał się, aby stworzyć Tęczową Rewolucję, a także przyniósł garnki złota, aby dzielić się z tymi, którzy przyłączają się do ich sprawy.

New game release from Play'n GO - Leprechaun Goes Wild
100% up do 333 EUR + 99 darmowych spinów
100% do 150 EUR/$ Plus 100 za darmo Spins
1000€ bonusów depozytowych i 1000 darmowych spinów

Funkcje i rozgrywka

W Leprechaun Goes Wild na określonym bębnie występuje leprechaun, który działa jako Wild. Może zastąpić dowolne HP lub LP, gdy gracze chcą tworzyć zwycięskie kombinacje wzdłuż 20 dostępnych linii wypłat.
 
HP to garnek złota, kapelusz, drewniana fajka, szklanka miodu i szczęśliwa podkowa. LP to karty od 10 do A.
 
Wreszcie czterolistna koniczyna jest najszczęśliwszym symbolem, oczywiście jest to Scatter. Ten symbol uruchamia 2 specjalne funkcje.
Szczęście Irlandczyków jest uruchamiane po tym, jak 2 symbole Scatter trafią na bębny w tym samym obrocie, wywołując w ten sposób dodatkowe symbole Wild lub dodatkowe symbole scatter.
Funkcja darmowych spinów jest aktywowana, jeśli 3 Scatter trafią do siatki (lub otrzymają trzecią Scatter z pomocą Szczęścia Irlandczyków). Podczas tej funkcji wszystkie dzikie krasnale stają się lepkie. W konsekwencji, jeśli uderzą w rolki, trzymają się tej pozycji, aż funkcja się zatrzyma. Można go ponownie aktywować, gdy tylko co najmniej jeden symbol Wild znajdzie się na każdym z 5 bębnów, zapewniając w ten sposób dodatkowe fs i utrzymując przyklejone symbole Wild.

Wnioski

Leprechaun rusza. Wild prezentuje standardowy interfejs Play'n Go. Jest przycisk Auto Spins dla tych, którzy wolą autoodtwarzanie. Wersja mobilna nie ustępuje wersji desktopowej. Leprechaun Goes Wild bazuje na slocie Street Magic, ale ma nieco inny motyw i wygląd.