Nowa wersja gry od Play'n GO – Cash Pump

Cash Pump to bardzo pierwszy 12-bębnowy automat od Play'n GO! Play'n GO to wiodący na świecie producent oprogramowania do gier i zawsze udaje mu się utrzymać wysoki poziom jakości. Graczom spodoba się zarówno audiowizualna prezentacja automatu, jak i mechanika. Tak więc, jeśli nigdy nie widziałeś automatu wideo w kształcie pompy gazowej, nadszedł czas, aby to zmienić. Cash Pump to super doładowana gra wideo łącząca 4 klasyczne automaty w jednym.

New game release from Play'n GO - Cash Pump
Otrzymuj nagrody za każdy depozyt - codziennie, co tydzień i co miesiąc!
100% do 150 €/$ Plus 100 darmowych spinów
1000€ bonusów od depozytu i 1000 darmowych spinów

Pompa gotówkowa Rozgrywka

Pompa gotówkowa składa się z czterech miejsc w siatce 3x3, co daje graczom możliwość dopasowania 3 symboli na dowolnej z 20 linii wypłat. Możesz w nią grać od 0,20 do 100 EUR/£ za obrót na wszystkich urządzeniach. Nie możesz oprzeć się temu lekkiemu nostalgicznemu wrażeniu dzięki klasycznym symbolom automatów wraz ze specjalnymi symbolami Wild i Scatter. Dzikość pompy gotówkowej reprezentuje odważny kierowca, który może zastąpić dowolny symbol z wyjątkiem Scatter i przyczynić się do tworzenia zwycięskich kombinacji. Tym, co jest tak wyjątkowe w grze, jest to, że jeśli stos Wilds wyląduje na środku jednego z siatek, przeniesie się na wszystkie inne bębny, dając w ten sposób jeszcze więcej wygranych. Poza tym wszystkie skumulowane wygrane w Dziczy zostaną losowo pomnożone przez x1 do x4. Co więcej, Scatter służy do uruchomienia funkcji darmowych spinów w grze. Jeśli Scatter trafi na środkowy bęben każdego pola, aktywuje to darmowe obroty. W tym samym czasie cztery Scatter, które trafią na bębny, przyznają więcej dodatkowych fs. Trafienie 4 symboli Scatter zwiększa również mnożniki dla skumulowanych symboli Wild.

Wnioski

 Pompa gotówkowa zapewnia zabawę dla wszystkich graczy. 96,86% RTP jest niezwykle hojny i obiecuje niezły zysk. Cash Pump jest na tyle oryginalna, że ​​każdy gracz chce to sprawdzić.