Nowa wersja gry Play'n GO – Honey Rush

If you’re a sweet-toothed you may not miss the tasty brand new title from Play’n GO - Honey Rush!
W tym slocie zobaczysz diamenty i złote, srebrne i brązowe monety, kwiaty wiśni, bratki, róże i słoneczniki jako główne symbole. Aby wygrać, użytkownicy muszą zebrać stosy co najmniej 5 podobnych symboli. Te stosy mogą leżeć w różnych kierunkach, ważne jest to, że każdy symbol sąsiaduje z przynajmniej jednym podobnym symbolem.

New game release from Play'n GO - Honey Rush
100% do 333 € + 99 darmowych spinów

Funkcje Honey Rush

Podczas gry podstawowej nieudane zakręcenia spowodują funkcję kolonii robotników, która sprawi, że symbole wokół symbolu zostaną środek siatki dopasowuje się do niego, tworząc w ten sposób stos co najmniej 7 symboli. Liczba tych symboli spowoduje wzrost wskaźnika Rush Meter. Składa się z 4 poziomów. Jest też lepki Wild Honeypot, który porusza się po siatce, aż funkcja się zakończy. Każdemu Honeypotowi przypisywany jest losowo mnożnik x1, x2 lub x3. Co więcej, wiele Honeypot Wilds jest jeszcze potężniejszych, fa stack dwóch x3 Honeypot Wilds pomnoży wygraną x9. Brzmi słodko, prawda? Przesuwając się w górę na każdym poziomie miernika pośpiechu, gracze otrzymują więcej korzyści, takich jak Kolonia dronów, która zastępuje 5 sąsiednich symboli, aby pasowały do ​​symbolu środkowego, tworząc w ten sposób stos. Ta funkcja może zostać uruchomiona tylko raz i nie można utworzyć innych zwycięskich kombinacji, dopóki trwa funkcja Rush. Szczęśliwi gracze, którym uda się osiągnąć sukces bez użycia Kolonii dronów, zostaną w kolejce do momentu, gdy nie będzie można wykonać więcej kombinacji.
Na najwyższym, czwartym poziomie gracze otrzymują Kolonię Królowej, która zmieni symbole, tworząc stosy co najmniej 20 symboli, co może spowodować przekształcenie całej siatki!

Wniosek

Honey Rush is a sweet escape for all those longing to get a little bit of gambling excitement and spend some time relaxing spinning the reels. It is fun, simple, and quite entertaining. A great choice for the weekend!