Nowa wersja gry Play'n GO – Fortuny Ali Baby

Chodź i Dołącz do Ali Baby w ekscytującej podróży do odległej krainy w poszukiwaniu nieziemskich bogactw i walcząc z legionem złodziei. Ta gra pozwala poznać egzotyczną stronę Arabii i oferuje kilka różnych sposobów na wygraną. Możesz grać w Ali Babę za darmo w trybie demo lub na prawdziwe pieniądze. Ali Baba to 5-bębnowy automat do gier przygodowych, oparty na klasycznej baśni ludowej z Bliskiego Wschodu o tej samej nazwie.

New game release from Play'n GO - Fortunes of Ali Baba
100% do 333 € + 99 darmowych spinów
100% do 150 €/$ plus 100 darmowych spinów
1000€ bonusów od depozytu i 1000 darmowych spinów

Funkcje Ali Baby 

PŻ są reprezentowane przez obrazy związane z legendarną opowieścią, takie jak sztylet Ali Baby, amulet, skarb klejnotów i leczenie zioła. PL to zwykłe karty od 10 do asów.
 
Istnieją 2 Dziczy. Ali Baba jest pierwszy, zastępuje dowolny symbol HP lub LP tym, którego brakuje, aby zakończyć zwycięską kombinację. Thieves Wild trafia na bębny podczas funkcji FS.
 
Morgiana Scatter to inteligentna dziewczyna, która pomaga Ali Babie podczas jego przygód. Funkcja premiowa Den of Thieves jest aktywowana przez trafienie Scatter na bębnach 1 i 5.
Akcja rozgrywa się w kryjówce. Można tam zobaczyć góry bogactw ukrytych przez złodziei. Są słoiki z gotówką i fs, które trzeba otworzyć i zobaczyć, co jest w środku. Ta funkcja kończy się, gdy złodzieje złapią gracza lub uruchomi się funkcja FS. W przypadku drugiej opcji gracz otrzymuje 8 fs, a Ali Baba Wild trafia na bębny przy każdym obrocie. W przypadku, gdy Thieves Wild trafi na bęben podczas zakręcenia, funkcja Walking Wilds zostanie aktywowana, powodując zatrzymanie wszystkich symboli Wild, a bębny ponownie się zakręcą. The Thieves Wild następnie zaczyna poruszać się w kierunku Ali Baby Wild, tworząc szlak Wilds.
Kolejne 2 Morgiana Scatter mogą ponownie aktywować fs, dając 2 dodatkowe obroty i zwiększając mnożnik dla następujących.

Wnioski

Standardowa rozgrywka Ali Baby jest w porządku, ale to cechy które naprawdę zapewniają zabawę.
Ali Baba z pewnością przypadnie do gustu wielu graczom – zwłaszcza tym, którzy lubią bajkowe motywy. Najlepszym sposobem, aby to poczuć, jest sprawdzenie tego na własne oczy.