Nowa wersja gry Play'n GO - Doom of Egypt

Och, kto nie nie byłeś podekscytowany i zafascynowany Egiptem, jego tajemnicami i niesamowitą historią? Kto nie marzył o spotkaniu Kleopatry i Tutanchamona? Egipt to jeden z największych cudów wszechczasów, a producenci automatu Doom of Egypt dokonali właściwego wyboru, decydując o motywie swojego automatu. Ten automat przywraca historię życia i daje graczom szansę marzenia o wielkich bogactwach! I tylko on odważny i szczęśliwcy, prawdziwi poszukiwacze przygód będą mogli spełnić te marzenia.

New game release from Play'n GO - Doom of Egypt
100% do 333 EUR + 99 darmowych spinów
100% do 150 €/$ plus 100 darmowych spinów

Doom of Egypt Gameplay

Teraz zobaczmy, z czego wykonany jest ten slot. Głównymi symbolami postaci są trzej faraonowie, Anubis, bóg podziemi. Aby wygrać podstawową wygraną, gracz musi zebrać 2 lub więcej identycznych symboli wzdłuż 10 linii wygrywających. Poza tym istnieją zwykłe symbole, takie jak 10, J, Q, K i A. Dopasowując 3 lub więcej z nich, użytkownicy również otrzymają wygraną. Słynny Scarab Beetle działa w grze jako dziki, co oznacza, że ​​może podwoić Scatter i zastąpić dowolny symbol, aby stworzyć zwycięską kombinację. Funkcja darmowych spinów jest uruchamiana, gdy trzy takie żuki trafią w bęben. Ten nagradza graczy 10 fs i losowo wybierze 1 z 9 symboli, aby uczynić go rozszerzającym się symbolem. W przypadku, gdy 2 z wybranych przez gracza symboli lub 3 z 10 do A wylądują na bębnach, wszelkie wygrane z linii wypłat zostaną wypłacone, podczas gdy wybrany symbol rozszerzy się i da graczom wygraną z linii wypłat.

Wniosek

Doom of Egypt jest oparty na jednym z najlepszych automatów w historii. Zła wiadomość jest taka, że ​​pomysł nie jest całkiem nowy i świeży, aw rzeczywistości jest to bezwstydny klon. Oryginał jest zawsze lepszy niż kopia. Jeśli jednak chcesz wypróbować kilka odmian automatu Book of Dead, przejdź dalej i sprawdź, może nie jest źle.