Nowa wersja gry Play'n GO – Big Win 777

Jeśli nigdy nie Byłeś wcześniej w Las Vegas, ale zawsze chciałem zobaczyć to miejsce, Big Win 777 pomoże Ci zanurzyć się w atmosferze stolicy hazardu i poczuć to. Big Win 777 to klasyczny 5-bębnowy automat wrzutowy posiadający wszystkie klasyczne atrybuty automatu Vegas.
Tutaj zobaczysz symbole wszech czasów, takie jak szczęśliwe czerwone siódemki, szczęśliwe złote 7s, Diamond Wild i Scatter w postaci koła szansy.

New game release from Play'n GO - Big Win 777
100% up to €333 + 99 Free Spins

Rozgrywka 777 z dużą wygraną

Gra podstawowa wymaga od graczy połączenia dwóch identycznych 7 symboli lub 3 pasujące symbole słupka na 15 liniach wypłat, aby wygrać. Istnieje Dziczy, który jest reprezentowany przez Diament. Kiedy próbujesz stworzyć zwycięską kombinację, ten symbol może zastąpić dowolne inne symbole oprócz Scatter. Ta ostatnia trafi tylko na bębny 1, 3 i 5, a jeśli uda Ci się trafić 3 z nich w jednym obrocie, uruchomi się funkcja Koła Szansy, pojawi się ogromne „koło fortuny” i będziesz w stanie go zakręcić, klikając. To koło szans przygotowało dla graczy różne korzyści, takie jak fs lub natychmiastowe nagrody pieniężne. W niektórych przypadkach może to być nawet mnożnik do 777-krotności Twojego zakładu! Umożliwia także graczom wyzwalanie darmowych spinów Big Win, gdy pojawi się sekcja Free Spins. Darmowe zakręcenia zaczynają się od 12 zakręceń, a za każde Scatter trafienie na bębny podczas darmowego zakręcenia dodawane są kolejne zakręcenia lub jeszcze jedno Koło Szansy. Co więcej, 1 Scatter daje 1 fs, 2 Scatter nagradza 2 fs, a 3 Scatter włączają funkcję Koła Szansy. Jest jeszcze jedna ciekawa opcja, która nazywa się Big Win Free Spins, podczas której symbole Wild będą trzymać się i wypełniać bębny po każdym spinie. Wreszcie wisienka na torcie trafia do dwóch kolejnych fajnych funkcji - Booster Spin and Gamble. Pierwsza z nich losowo uruchamia dowolny obrót gry podstawowej i tworzy tryb super suspensu na bębnach 1, 3 i 5, który zapewnia nie mniej niż 2 symbole Scatter.
Hazard jest dość typową cechą, gdy gracz otrzymuje propozycję odebrania wygranej lub odgadnięcia koloru zakrytej karty, dzięki czemu ma szansę podwoić wygraną lub odgadnąć kolor karty i pomnożyć ją przez 4.

Conclusion

Big Win 777 ma kilka godnych uwagi funkcji, które sprawiają, że gra jest przyjemniejsza i bardziej opłacalna. Niezwykły układ graficzny oczywiście świetnie sprawdza się również w przyciąganiu zainteresowania graczy do automatu.