Nowa premiera gry Play'n GO - Narodziny Egiptu

Narodziny Egiptu online Video slot zabierze Cię w podróż powrotną do początków cywilizacji, do starożytnego Egiptu. Kto nie marzył o powrocie do tych tajemniczych czasów i zobaczeniu, jak to wszystko było? Dawn of Egypt to wideoautomat Play’n GO z 5 bębnami i 10 liniami wygrywającymi, który z pomocą egipskich bogów wskrzesi starożytne imperium egipskie. Gracze będą cieszyć się wspaniałym designem i ekscytującą rozgrywką. Ten automat oparty jest na słynnym dziedzictwie Egiptu. Wróćmy do początków cywilizacji!

New game release from Play'n GO - Dawn of Egypt
1000€ bonusów depozytowych i 1000 darmowych spinów
100% do 150 €/$ plus 100 darmowych spinów
100% do 333 EUR + 99 darmowych spinów

Narodziny Egiptu Rozgrywka i Funkcje

Dawn of Egypt to 5-bębnowy automat wrzutowy. HP tutaj to lotos, ankh, skorpion i wąż. Są to symbole ściśle związane z kulturą egipską. Ponadto istnieją bogowie: Sekhmet, bogini uzdrawiania i Ra, król bogów. LP są reprezentowane przez karty od waletów do asów.
Skarabeusz Bettle oznacza dzikość. Ten owad symbolizuje nieśmiertelność i samego Ra w kulturze starożytnego Egiptu. Wild Scarab Beetle może zastąpić dowolny symbol HP lub LP, aby ukończyć zwycięskie kombinacje.
 
Istnieją również 2 Scattery. Pierwszy to standardowy rozrzut piramidy. Aby uruchomić funkcję darmowych spinów, potrzeba co najmniej 3 rozproszonych piramid na bębnach. Po uruchomieniu Koło Bogów zakręci się, pokazując liczbę obrotów, które otrzyma gracz, z możliwością 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 lub 15.
 
Dla każdego fs istnieje ulepszenie symbolu, a symbol HP jest wybierany losowo, aby stać się potężniejszym symbolem HP.
 
Podczas gdy darmowe spiny trwają, Rozproszenie Piramidy zamienia się w drugie Rozproszenie w grze, Dziką Piramidę. W tym okresie ma cechy zarówno Scatter, jak i Wild.
 
Jeśli zdobędziesz 2 lub więcej Wild Pyramid Scatter na siatce, funkcja Pyramid Spins zostanie aktywowana. Każdy rozproszenie dzikiej piramidy oferuje liczbę od 1 do 4, które razem dają graczowi łączną liczbę obrotów piramidy.
 

Wnioski

Dawn of Egypt to kolejny slot o tematyce egipskiej wyprodukowany przez Play’n GO. Jest to bardzo niestabilny automat z maksymalną wypłatą na poziomie x5000. Ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć, że jest to intratna i rozrywkowa gra, która może być szczególnie interesująca dla tych, którzy kochają gry o tematyce egipskiej. Biorąc pod uwagę wszystkie hojne cechy gry, uważamy, że zdecydowanie warto spróbować!