Gracz Casumo zamienił depozyt w wysokości 100 GBP na 179.669 GBP

Casumo player turned a £100 deposit into £179,669

Oto historia jeden gracz z Finlandii, nazwijmy go Pan P. Udało mu się pozyskać łącznie 179.669 funtów w ciągu siedmiu dni. Zrobił to wszystko z pojedynczym depozytem w wysokości 100 funtów, grając w 4 gry na automatach.

Jak powiedział zespół Casumo, pan P był zdecydowanie zaskoczony gratulacjami. Jak powiedział później, właśnie to najbardziej podobało mu się w Casumo, ceremonii i przyjaznym podejściu do ekscytującej przygody.

Możesz się zastanawiać, jakie gry doprowadziły go do sukcesu. Grał w Wild Swarm, Fat Rabbit, Diamond Mine i Sakura Fortune.

«Nigdy wcześniej nie wygrałem takiej ilości gotówki. Kiedy odniosłem pierwsze zwycięstwo, byłem w domu, oglądając piłkę nożną i grając na Casumo dokładnie w tym samym czasie. Nagle pojawia się komunikat o wielkiej wygranej i zacząłem się śmiać. Zwróciłem się do żony i powiedziałem: «Wygrałem całkiem nieźle» i tak było» — mówi pan P.

Następnym razem gracz pana P próbował nowych gier i trzy razy miał szczęście . W sumie był w stanie zarobić solidne 179 669 funtów. W tej chwili pan P nie ma planów, co dokładnie zrobić z wygraną.

«Może mała uroczystość, ale nic specjalnego. Wolę wykorzystać pieniądze w świetny sposób” – mówi pan P.