Przewodnik po ruletce: historia, wskazówki i strategia

Czy kiedykolwiek byłeś zainteresowany naprawdę wspaniała gra – ruletka? Cóż, dzisiaj pomożemy Ci z najczęściej zadawanymi pytaniami i wskazówkami.

Roulette Guide: History, Tips, and Strategy

Historia ruletki

Gra rozpoczęła się w XVIII wieku we Francji; nazwa oznacza „małe koło” w języku francuskim. Istnieje inna hipoteza, która przypisuje początek ruletki francuskiemu księdzu; najwyraźniej stworzył tę grę, aby zrobić sobie przerwę w klasztorze, w którym mieszkał.

Obecna wersja ruletki pochodzi z 1796 roku. Szokująco, w poprzedniej wersji gry z kołem , tak naprawdę jest zarówno pojedyncze, jak i podwójne zero – pojedyncze zero na czerwono i podwójne zero na ciemności. Począwszy od XIX wieku czerwień i ciemność zostały wyparte przez zieleń.

Ruletka wyruszyła do USA w XIX wieku. Najpierw wyruszam do Nowego Orleanu i stopniowo wspinam się w górę w miejscu na Missisipi. Fakt, że naziemne strony hazardowe w latach 70. spowodowały powódź wszechobecności ruletki i wejście do klubu online w latach 90., sprawił, że ta sława wzrosła.

Jaka jest najlepsza strategia, aby być świadomym ?

Istnieją różne, dobrze znane metodologie, które dość często są omawiane jako te, które pomagają Ci wygrać. Tutaj omawiamy kilka najbardziej rozpowszechnionych taktyk gry w ruletkę:

Strategia Martingale.

Ten system oczekuje, że za każdym razem, gdy przegrasz, podwoisz swój zakład, więc w końcu, kiedy wygrywasz, odzyskujesz wszystkie swoje nieszczęścia.

Metodologia D'Alemberta.

Ten system wykorzystuje czynniki żonglowania liczbami; kiedy przegrasz, nie podwajasz swojej nagrody, jednak zwiększasz swój zakład o 1.

System Fibonacciego.

Jest to strategia oparta na układzie Fibonacciego zaplanowana przez popularnego Włoski matematyk Leonardo Pisano Bigollo. Twój projekt zakładów jest wzorowany na przykładzie liczby Fibonacciego – dodajesz dwa ostatnie zakłady, aby otrzymać sumę, którą powinieneś postawić na następny.

Procedura Jamesa Bonda.

To jest system wymyślony przez Iana Fleminga, twórcę Jamesa Bonda, stąd nazwa. Potrzebowałbyś nieco wyższego bankrolla w wysokości 200 $ na ten zakład i zacząłbyś od obstawiania zakładów na sekcje.

Czy te strategie działają? Nie ma twardych dowodów, a fakt, że ruletka jest głównie grą opartą na szczęściu, dodatkowo to potwierdza. Nie ma związku między 2 obrotami koła – jeden obrót nie wpływa na następne. Dlatego jest mało prawdopodobne, aby strategie te były wiarygodne. (Wideo)

(Video)

Główne Wskazówki, które warto rozważyć podczas gry

Istnieje wiele sekretów, których większość początkujących graczy nie zna. Tutaj mamy dostarczyć ci rzeczy, które są kluczowe:

Bonuses you always can get is the first secret.

Najbardziej atrakcyjnym elementem dla nowego gracza jest nagroda za dołączenie . Staraj się nie dać się oszukać nagrodami powitalnymi wykorzystywanymi do maskowania niskich stawek wypłat lub braku dobrych ciągłych postępów – wręcz przeciwnie, warto je rozważyć, jeśli planujesz długo grać w ruletkę.

Search for the RTP tables.

W przypadku, gdy musisz podać konkretną kwotę, możesz mieć nadzieję na uzyskanie dodatkowego zysku ze swoich stawek na dłuższą metę.

Recreations for Days.

Wybierz witrynę, która zapewni Ci rozrywkę na dłuższy czas, bez względu na to, czy oznacza to szeroki zakres zajęć, czy tylko świetną formę rozrywki, do której się skłaniasz.

VIP Schemes.

Graj często na określonej stronie internetowej i zdobądź specjalne traktowanie VIP z niestandardowymi bonusami i dodatkowymi nagrodami. Im bardziej znana jest marka na stronie, tym większe mogą być Twoje oczekiwania. Jednak nawet niektóre duże kasyna online nie oferują żadnych programów VIP, więc sprawdź to wcześniej.

Obsługa klienta.

Z najlepszą wolą na świecie, od czasu do czasu sprawy przybierają zły obrót. Przyzwoity zespół wsparcia gracza jest dla Ciebie, gdy musisz umieścić ludzką twarz na wybranej przez siebie witrynie hazardowej.

W sumie, jeśli skorzystasz z powyższych wskazówek, możesz być pewien, że stać się lepszym i bardziej biegłym w grze w ruletkę. Powodzenia i bądź na bieżąco!