Nowa wersja gry Play'n GO - Xmas Magic

Xmas Magic to 5 -bębnowy automat wideo z 50 liniami, które są ponumerowane i zawsze aktywowane w kolejności numerycznej. Nazwa automatu mówi sama za siebie. Boże Narodzenie to najbardziej magiczna pora roku. Czas, w którym nawet najbardziej optymistyczni pesymiści zaczynają czekać na cud, który zagości gdzieś głęboko w środku. Gry online mogą pomóc w spełnieniu naszych marzeń, ponieważ hazard online jest nie tylko zabawny, ale także może być czasami bardzo satysfakcjonujący. Jednak cuda przychodzą tylko do tych, którzy w nie wierzą, prawda? I nie zalecamy polegania tylko na grach, w końcu zostały one stworzone dla zabawy.

New game release from Play'n GO - Xmas Magic
100% do 333 € + 99 za darmo Spins
1000€ bonusów depozytowych i 1000 darmowych spinów
Zdobądź nagrodę za każdy depozyt - codziennie, co tydzień i co miesiąc!

Rozgrywka w magię świąteczną

Istnieje dziki symbol, czyli Złote Pudełko z Prezentami, które może wylądować na rolkach 2-5. Jego głównym celem jest pomoc graczowi w tworzeniu zwycięskiej kombinacji poprzez zastąpienie symboli tymi, których potrzebujesz, z wyjątkiem symbolu rozproszonego, który w tym przypadku jest reprezentowany przez Świętego Mikołaja. Jest tylko jeden prawdziwy Święty Mikołaj, więc nie ma możliwości zastąpienia go, prawda? 3 rozproszone symbole Świętego Mikołaja w dowolnym miejscu na bębnach 1-3 przyniosą czterokrotny mnożnik stawki plus 10 fs. Na każdym z nich do bębnów 2-5 dodawane są 2 nowe symbole Wild. 10 dodatkowych fs można aktywować podczas dowolnego fs, co pozwala graczowi wygrać w sumie 20 kolejnych fs z wciąż rosnącymi stosami symboli wild. Wszystko to może przynieść wygraną 1 000 000 monet!
 
Symbol jemioły może wylądować na wysokim stosie składającym się z czterech symboli w grze podstawowej, a także na fs. Po uruchomieniu fs losowo wybierany jest bardzo wysoki symbol, który pojawia się w stosach po 4.   
Gracze mogą również pomnożyć łączną nagrodę w dowolnym obrocie w grze głównej podczas rundy Gamble, poprawnie odgadując kolor ukrytej karty.

Wnioski

Cóż, podsumowując, chcielibyśmy powiedzieć, że Xmas Magic byłaby idealnym wyborem na świąteczny okres zimowy. Ten slot doda ogólnej magicznej atmosfery i przyniesie graczom więcej żywych emocji.