Nowa wersja gry Play'n GO – Wild Frames

Slot Wild Frames został wydany przez Play'n GO, lidera na rynku rozrywki online. Ten kaskadowy automat siatkowy 7x7 ma elegancki motyw i sprawia, że ​​gracze zanurzają się w grze.

New game release from Play'n GO - Wild Frames
1000€ bonusów depozytowych i 1000 darmowych spinów
500 EUR + 600 darmowych spinów
Zdobądź nagrodę za każdy depozyt — codziennie, co tydzień i co miesiąc!

Wild Frames Gameplay

Życiami życia są szczęśliwa siódemka, dzwonek, diament i gwiazda, a PL to cztery kolory.
Zadaniem graczy jest dopasowanie pięciu lub więcej identycznych symboli. Symbol Wild to W i zastępuje każdy inny symbol podczas tworzenia klastrów.

Dziki tworzą ramę w pozycji, w której lądują, i ta rama pozostaje w tej pozycji, aż wszystkie kaskady się skończą. Jeśli inny Wild znajdzie się w innej pozycji na siatce, do tej pozycji zostanie również dodana ramka. Jeśli symbol Wild wpadnie do klatki już znajdującej się na siatce, do tej klatki zostanie zastosowany mnożnik. Mnożnik będzie rósł na tej klatce za każdym razem.

W Wild Frames znajduje się licznik ładunku, jego ładunek zależy od liczby symboli w każdym klastrze utworzonym w rundzie gry.
Każde 20 ładunków przyniesie Ci specjalną funkcję. Symbole Wild liczą się osobno.

Licznik może się uruchomić:
20 ładunków – Wszystkie HP zamieniają się w jedno HP
40 ładunków – 3-6 symboli Wild jest dodawanych losowo do siatki
60 ładunków – wszystkie PL zostają usunięte, inicjując kaskadę
Funkcje zostaną aktywowane, gdy na siatce nie będzie można uzyskać więcej wygranych.

Funkcja Dzikie Ramki jest uruchamiana po 80 ładowaniach. Licznik przeładowania oznacza, że ​​na każde dziesięć ładowań powyżej 80 do sieci zostaną dodane dwie dodatkowe klatki.

Zaraz po włączeniu tej funkcji wszystkie symbole pod ramkami na siatce zostaną przekształcone w symbole Wild, a po zakończeniu kaskad wszelkie ramki z mnożnikami pomnożą wszelkie wygrane.

Wnioski

Główną cechą serii Wild Frames jest to, że zawiera wiele interesujących funkcji, które mogą skutkować dobrymi wygranymi. Zagraj w ten automat online i sprawdź swoje szczęście!