Nowa wersja gry od Play'n GO – That's Rich

That's Rich prezentuje ładną wrażenia z gry, które są znacznie bardziej wybuchowe niż jego poprzednik.
Ten automat wideo 5x3 wygląda naprawdę elegancko i luksusowo. Główną ideą jest styl życia bogatych i sławnych z odrobiną szyku. Więc jeśli chcesz poczuć styl życia na najwyższym poziomie - wskocz i ruszaj!

New game release from Play'n GO - That's Rich
100% aż do 333 € + 99 darmowych spinów
100% do 500 euro. Wygrane bez podatku

To bogate funkcje

Pięć symboli HP jest reprezentowanych przez magazyn, wiele gotówkę, jacht, rezydencję i parę pięknych designerskich butów z pasującą ładną torebką. Płyty LP są symbolami pokera królewskiego.
 
Dzika to bogata dama. Ten symbol może oznaczać dowolne HP lub LP, aby pomóc w tworzeniu zwycięskich kombinacji w razie potrzeby. Dziczy może również rozszerzać się losowo, aby pokryć bęben i stworzyć więcej wygrywających linii podczas gry podstawowej.
 
Trofeum Sławy to Scatter. Gdy trafisz 3 lub więcej na bębnach, aktywowana jest funkcja Win Spins, która zapewnia co najmniej jedną zwycięską kombinację symboli w każdym spinie. Podczas tej funkcji, jeśli trafisz dziką, rozszerza się.
Za każdy rozszerzający się Wild do licznika mnożnika dodawana jest wartość +1. Każdy kolejny obrót zwiększa mnożnik.
Jeśli podczas tej funkcji trafisz Scatter, otrzymasz dodatkowe 2 wygrane spiny do 20 wygranych spinów. Ostatni Win Spin może przynieść graczowi ekstremalny wzrost mnożnika x20. Ten zostanie dodany do dzikich wygranych w ostatnim Win Spin.

Wniosek

To Rich wyryje się w pamięci, przede wszystkim ze względu na jego kreskówkowy i jednocześnie efektowny Popatrz. Mówiąc szczerze, symbole były oczywiście przeznaczone dla żeńskiej części graczy. Nie zaszkodziłoby również wprowadzenie bardziej męskich atrybutów bogactwa. To automat, który idealnie pasowałby dla tych, którzy kochają zakupy i wszystkie te modne rzeczy. Jednak model matematyczny i potencjał automatu wystarczą, aby skusić każdego gracza na pokładzie. That's Rich to szybki automat z niewielką liczbą funkcji, ale z całkiem niezłymi szansami na wygraną.