Nowa wersja gry Play'n GO – Sticky Joker

Sticky Joker to świetny automat wideo od Play'n GO z serii automatów w stylu Vegas, które zapewnią rozrywkę każdemu graczowi. Z tym zupełnie nowym wydaniem wygląda na to, że wszystko się lepi! Sticky Joker połączył prostą, ale wciągającą rozgrywkę z ogromnymi szansami na wygraną!

New game release from Play'n GO - Sticky Joker
100% do 500 $ + 100 darmowych spinów
100% do 333€ + 99 darmowych spinów
Zdobądź nagrodę za każdy depozyt — codziennie, co tydzień i co miesiąc!

Funkcje Sticky Joker

Sticky Joker to 3-bębnowy, klasyczny automat do gry, zaprojektowany przez jednego z najbardziej znanych i uznanych dostawców oprogramowania Play'n GO. Wszystkie symbole są wspólnymi obrazami świata automatów. Znajdziesz tutaj Lucky 7, złotą gwiazdę i symbol paska pełniący rolę HP. Zwykłe obrazy owoców przedstawiają płyty w postaci winogron, śliwek, cytryn i wiśni.
Joker jest dziką grą, jak można się już domyślić. Ma moc oznaczania dowolnego symbolu, gdy jest potrzebny do wykonania zwycięskiej kombinacji.
Sticky Joker Re-Spin jest aktywowany, gdy 1 lub więcej jokerów uderzy w bęben. Wszystkie Jokery trzymają się razem, a gracz otrzymuje ponowne zakręcenie. Jeśli jeszcze więcej Jokerów wyląduje, nastąpi kolejne ponowne zakręcenie i tak się dzieje, aż przestaną się pojawiać Jokery lub bębny zostaną wypełnione Sticky Jokerami.
Pod warunkiem, że podczas re-spinów Sticky Joker Re-Spin(s) 4 lub więcej Sticky Joker pojawi się na bębnach, koło mnożników jest aktywowane, przynosząc graczowi x2, x3, x4, x5 lub x10 przy wszystkich wygranych, umożliwiając w ten sposób bardzo duże wygrane.

Conclusion

Sticky Joker jest najbardziej lepkim ze wszystkich Jokerów, z jakimi kiedykolwiek się spotkałeś. Dzięki tej osobliwości gracze otrzymują
wiele możliwości, aby wygrać więcej i uczynić grę bardziej zabawną!