Nowa wersja gry Play'n GO – Pierścień Odyna

Pierścień Odyna automat to gra wideo o tematyce nordyckiej, stworzona przez niesamowitego dostawcę Play'n GO. Ta nowa wersja oferuje graczom różne możliwości zdobycia wygranych na 5 bębnach i 10 liniach wygrywających. Odyn jest często wspominany w mitologii nordyckiej i germańskiej. Ta postać jest związana ze śmiercią, uzdrowieniem, mądrością i królewskości. Najpotężniejszą własnością Odyna był jego Pierścień Draupnir. Ten pierścień miał magiczną zdolność do powielania się.

New game release from Play'n GO - Ring of Odin
100% do 150 €/$ plus 100 darmowych spinów
1000€ bonusów od depozytu i 1000 darmowych spinów
100% up to €333 + 99 Free Spins

Funkcje gry Ring of Odin

Pierścień Odyna to slot 5x3. Wszystkie HP są reprezentowane przez obrazy związane z nordycką tradycją, takie jak Gungnir, magiczna włócznia Odyna; Sleipnir, jego ośmionogi koń; Huginn i Muninn, jego posłaniec Kruki oraz Geri i Freki, jego wilczy strażnicy. Cztery kamienie runiczne z symbolami nordyckimi to PL.
Oczywiście Odyn jest Dziczy. Ma moc oznaczania dowolnego HP lub LP, jeśli chodzi o ukończenie zwycięskich kombinacji.
Wszechwidzącym okiem Odyna jest Scatter. Z jego pomocą możesz uruchomić funkcję darmowych spinów.
Pierścień Odyna oferuje graczom 3 specjalne funkcje: Pierścień Odyna, ponowne zakręcenie Draupnira i darmowe zakręcenie Foresight.
 

Pierścień Odyna

Podczas dowolnego obrotu gry podstawowej pierścień może pojawić się na środku siatki. Kiedy bębny przestaną się obracać, symbol lądujący w pierścieniu staje się „wybrany”, a gracz otrzymuje pojedynczy ponowne zakręcenie, podczas którego pierścień mnoży się na 9 pierścieni i zakrywa 3 środkowe bębny. Gdy tylko bębny się zatrzymają, ponowne zakręcenie jest przyznawane za dowolne wybrane symbole, które wylądują wewnątrz pierścieni, wyzwalając ponowne zakręcenie Drupnira. Jeśli jednak żadne symbole nie wylądują w Pierścieniach, funkcja się kończy.
 

Ponowne zakręcenie Draupnira

Jeśli podczas Pierścienia Odyna dowolny wybrany symbol trafi w 9 pierścieni, gracz otrzyma ponowne zakręcenie, po jednym za każde wystąpienie symbolu (do 9) . Kiedy re-spin zaczyna się obracać, wybrany zostaje zduplikowany w MEGA SYMBOL, który łączy 9 ​​identycznych symboli 1x1 i trzyma się na środkowych 3 bębnach do końca wszystkich re-spinów.
Jeśli wybrany jest Scatter i wyląduje w dowolnym z 9 pierścieni, aktywowana jest funkcja Foresight Free Spins. Wartość mnożnika, która wynosi