Nowa wersja gry Play'n GO – Riches of Robin

Wszyscy znają historię o Robin Hoodzie, odważnym człowieku, który zabierał złoto bogatym i pomagał biednym. Teraz masz wyjątkową szansę na zdobycie udziału w bogactwach Robin Hooda w rewelacyjnym automacie Play’n GO. Jest to 5-bębnowy automat, który zaskoczy Cię nieco innym sposobem gry. Specjalnością jest to, że każdy symbol ma swoje miejsce na pasku kołowrotka, działając niezależnie od pozostałych, co pozwala na zwiększenie liczby kombinacji w każdym pojedynczym spinie.

New game release from Play'n GO - Riches of Robin
100% do 150 EUR/$ Plus 100 darmowych spinów
100% do 333 EUR + 99 za darmo Spins
Zdobądź nagrodę za każdy depozyt - codziennie, co tydzień i co miesiąc!

Funkcje bogate w Robina

HP to wszystkie postacie, które znasz z tradycji Robin Hooda: Pokojówka Marian, Mały John, Brat Tuck, Will Scarlet i Alan-a-Dale. LP to cztery ikony kolorów kart. Aby wygrać, należy dopasować 3 symbole wzdłuż dowolnej z 20 linii wypłat.
 
Robin Hood to symbol Wild i oznacza dowolny symbol (z wyjątkiem Scatter), aby ukończyć zwycięską kombinację.
 
Rich Robin przygotował kilka zabawnych i ekscytujących funkcji do gier.
Symbol worka na pieniądze można wykorzystać na różne sposoby. 4 różne worki na pieniądze mogą trafić w bębny; pierwsze 3 przyznają zakład gracza x20, x100 lub x1000 i są reprezentowane odpowiednio przez zielony, niebieski i fioletowy klejnot. Czwarta sakiewka podnosi wartość do x18, pokazując wartość na samym worku.
 
Nie, mówiąc o funkcjach. Jest szybkie trafienie w worku na pieniądze. Jeśli na bębny trafią maksymalnie 3 worki z pieniędzmi, Robin próbuje rozdzielić worki, a bogactwa spadają na bębny. Torby są sumowane.
 
Funkcja Heist Re-Spins jest uruchamiana, gdy 4 lub więcej worków z pieniędzmi wyląduje na bębnach podczas jednego obrotu. Przyznaje 3 ponowne zakręcenia od 3 do 1. Jeśli podczas ponownych zakręceń na bębnach trafi więcej worków z pieniędzmi, zostaną tam, a liczba ponownych zakręceń zostanie zresetowana do 3. Funkcja będzie działać do ponownego obroty się skończyły LUB każdy bęben jest wypełniony workiem pieniędzy. Wartości worków pieniędzy są sumowane jako wygrana.
 
Darmowe spiny są włączone, gdy symbol Scatter trafi w cel, w środku rzędów 2 i 4. Daje to do 20 fs, a do każdej wygranej w tej rundzie stosowany jest mnożnik do x5. Po ponownym uruchomieniu funkcji dodawane są kolejne dwa spiny, a mnożnik jest zwiększany o 1, aż do x10. Przy x10 dodawane są dodatkowe cztery spiny za każdy re-trigger.
 

Wnioski

Robin Hood jest łatwy w użyciu i ustawieniu. Automat jest przyjazny dla użytkownika, a jednocześnie dość aktywny i ekscytujący, aby zapewnić rozrywkę graczom. Płynna, wysokiej jakości rozgrywka, wspaniała grafika, żywe efekty dźwiękowe sprawiają, że automat wideo Robin Hood jest warty Twojej uwagi.