Nowa wersja gry od Play'n GO – Rich Wilde

Rich Wilde stał się taki sukces wśród graczy, że jego twórca, Play'n GO, po prostu nie mógł przestać i musiał wydać kontynuację niesamowitej przygodowej historii. Poznaj Richa Wilde'a i Tarczę Ateny, gdzie zostaniesz zabrany do odkrywania sekretów Atlantydy. W tym wydaniu Athena używa specjalnej tarczy Egidy, którą w razie potrzeby może dać swoim ulubionym patronom. Perseusz może skorzystać z tarczy, aby uniknąć patrzenia w okropne spojrzenie Meduzy. Dlatego Gorgon jest wygrawerowany na tarczy. Tarcza skrywa inne moce, które są utrzymywane w tajemnicy. Czym oni są? odpowiedź na to pytanie można uzyskać tylko towarzysząc Richowi w jego przygodach.

New game release from Play'n GO - Rich Wilde

Kolejną główną postacią jest córka Richa, Cat Wilde, która jest zbyt piękna, odważna i seksowna, by być jego córką, prawdę mówiąc.
Now, let us speak about the game’s symbols. Rich presents the game’s Wild, while Cat acts as the Scatter. The Wild Rich has the power to substitute any HP or LP to complete winning combinations when needed.
Cat Scatter aktywuje specjalną funkcję o nazwie Spojrzenie Meduzy.
Symbole HP są reprezentowane przez atrybuty greckiej mitologii, takie jak Hełm Ateny, Pierścień Mądrości, Wisiorek Odwagi, Złota Sowa i Tarcza Ateny.
Tarcza Ateny może również stać się Dzika, gdy włączona jest funkcja Dzikie ponowne zakręcenie.

Dzikie ponowne zakręcenie

Dzikie ponowne zakręcenie może zostać uruchomione losowo przy dowolnym obrocie. Kiedy tak się dzieje, a Tarcza Ateny uderza w bębny, gracz otrzymuje jeden Wilde Re-Spin. Z kolei sprawia, że ​​Tarcza staje się Dzika. Spowoduje to zablokowanie wszelkich Tarcz i zwycięskich linii, a pozostałe pozycje w siatce zaczną się ponownie obracać. Pod warunkiem, że na siatce pojawi się więcej Tarcz lub zostaną utworzone inne zwycięskie linie, one również zostaną zamrożone i ponownie uruchomione zostanie ponowne zakręcenie. Proces trwa do momentu, gdy na bębnach nie ma już tarcz ani wygrywających kombinacji. W rezultacie wszystkie zablokowane symbole są wypłacane.
 

Meduza's Gaze

Jeśli gracz ma szczęście złapać 3, 4 lub 5 Scatterów na bębnach, aktywowana jest funkcja Medusa's Gaze i gracz otrzymuje 10, 12 lub 15 obrotów . Gdy funkcja jest włączona, Re-Spins pozostają aktywne. Jeśli podczas tej funkcji 3, 4 lub 5 symboli Scatter trafi na bębny, przyznawane jest dodatkowe 10, 12 lub 15 fs. W związku z tym gracz ma szansę na nieograniczone fs.