Nowa wersja gry Play'n GO – Rainforest Magic

Magia lasu z jego oddechem żywe stworzenia ożywają w niesamowitym 5-bębnowym automacie Rainforest Magic! Witamy w świecie kolorowych bestii, bujnej zieleni i ekscytujących gier hazardowych. W slocie gracze znajdą 3 rodzaje symboli. Oprócz zwykłych
HP i LP, są też MP, czyli tak zwane symbole Mid-Paying. Zwierzęta, takie jak małpy i papugi, reprezentują HP, podczas gdy tukany, węże i żaby należą do MP, a LP w automacie to cztery kolory kart. Gracze powinni dopasować 3 symbole na 25 liniach wygrywających, aby wygrać podstawową grę.

New game release from Play'n GO - Rainforest Magic
100% do 500 $ + 100 darmowych spinów
100% do 333 € + 99 darmowych spinów

Rainforest Magic Slot Gameplay 

Specjalny tajemniczy symbol może pojawić się przy każdym obrocie i przyczynić się do stworzenia zwycięskiej kombinacji. Takie symbole wyskakują losowo przy każdym obrocie, a gdy tylko rotacje się zatrzymają, zostają ujawnione. Wszystkie tajemnicze symbole w jednym obrocie mogą stać się HP, MP, LP lub Wilds i tworzyć niezbędne kombinacje. Piękny dziki Jaguar reprezentuje Dzikość i może zastąpić dowolny inny symbol, aby stworzyć zwycięską kombinację, jeśli zajdzie taka potrzeba. Poza tym uruchamia również funkcję darmowych spinów Rainforest Magic. Co więcej, funkcja darmowych spinów jest aktywowana, gdy co najmniej 3 symbole Wild trafią na bębny podczas jednego spinu. W takim przypadku liczba spinów podwaja liczbę symboli Wild pojawiających się na bębnach do 30 fs. Podczas darmowych spinów gracze będą mieli do wyboru cztery tropikalne kwiaty, z których każdy kryje liczbę od 1 do 4. Liczba ta będzie wskazywać liczbę tajemniczych bębnów podczas darmowych spinów. Ich pozycja będzie się zmieniać w trakcie spinów.

Wnioski

Rainforest Magic Slot Game to prawdziwa uczta dla oka. W tle widać wodospady i bujną dżunglę. Wszystkie symbole są tak kolorowe, żywe i jasne. Projektanci z pewnością wykonali świetną robotę, tworząc ten piękny automat wideo.