Nowa wersja gry od Play'n GO – Misja gotówkowa

Misja gotówkowa to 5 bębnowy, 20-liniowy automat wideo opracowany przez Play 'N Go. Gracze mogą w nią grać na wszelkiego rodzaju nowoczesnych urządzeniach mobilnych. Twórcy automatu zainspirowali się ponadczasowymi przygodami szpiegowskimi z udziałem Jamesa Bonda i tajnych agentów na ich misjach. Wartość monet waha się od 0,20 do 100. Jest jackpot, dwie rundy bonusowe i inne nagradzające funkcje, o których opowiemy poniżej.

New game release from Play'n GO - Mission Cash
1000 € w bonusach depozytowych i 1000 darmowych spinów
100% do 150 €/$ plus 100 darmowych spinów
100% do 100 $ + 100 darmowych spinów

Rozgrywka na pieniądze w misjach

Gracze muszą dopasować co najmniej 3 identyczne symbole, aby otrzymać standardową wygraną w podstawowej grze. Symbole HP są przedstawiane jako agenci w różnych kolorach: Agent Blue, Red, Purple i Green. Istnieją również symbole PL, które są przedstawione w czterech kolorach: kier, karo, pik i trefl. Pistolet jest symbolem Scatter dla Mission Cash. Może aktywować funkcję bonusowych darmowych spinów.
Porozmawiajmy teraz nieco bardziej szczegółowo o Dziczy. Podczas każdego spinu Wandering Crosshair celuje w bębny. Gdy uda mu się złapać Agenta Niebieskiego lub Agenta Czerwonego, funkcja Take the Shot jest aktywowana, a symbol jest rozszerzany, aby wypełnić bęben, podczas gdy pozostałe bębny obracają się ponownie, a następnie celownik celuje w inny bęben. Tę funkcję można uruchomić ponownie, dopóki wszystkie bębny nie zostaną wypełnione rozszerzonymi symbolami Wild. Ale jeśli celownik nie trafi w cel i wyląduje na Agent Green, Agent Purple lub PL, funkcja się kończy. Jeśli celownik wyląduje na Scatter podczas gry podstawowej, uruchomi również darmowe spiny, a gracz otrzyma 8 fs, a funkcja Take the Shot pozostanie aktywna na wszystkich symbolach HP. Więcej darmowych spinów można ponownie uruchomić, umieszczając celownik na Scatter, gdy runda darmowych spinów jest włączona.

Wnioski

Play 'N Go wyprodukował jeszcze jeden fajny produkt. Gracze szczególnie uwielbiają Mission Cash, ponieważ ma w sobie klasyczny charakter. Daje to wiele okazji do dużej wygranej w każdym spinie, re-spin lub free spin, ponieważ celownik aktywuje dzikie bębny. Szansa na zdobycie wielu dzikich bębnów podwaja się w funkcji darmowych spinów, ponieważ do trafienia jest jeszcze 2 agentów. Jeśli lubisz motywy szpiegowskie i tajnych agentów - od razu zakochasz się w Mission Cash.