Nowa wersja gry Play'n GO - Legacy of Dead

Jeszcze jedna tajemnicza historia ożył w automacie Legacy of Dead od Play'n Go. Legenda głosi, że Księga Umarłych ujawniła ducha dawno zmarłego króla i nadszedł czas na Dziedzictwo Umarłych! Legacy of Dead to 5-bębnowy automat wideo, w którym można aktywować do 10 linii w kolejności numerycznej (1, 2, 3, 4 itd.). To opowieść o starożytnym egipskim królu, którego żądza władzy i bogactwa była tak przytłaczająca, że ​​nic nie mogło go powstrzymać nawet po śmierci.

New game release from Play'n GO - Legacy of Dead
100% do 150 €/$ Plus 100 darmowych spinów
Zdobądź nagrodę za każdy depozyt - codziennie, co tydzień i co miesiąc!
1000€ bonusów od depozytu i 1000 darmowych spinów

Dziedzictwo Umarłych

Symbole HP to Król, Anubis - bóg śmierci, Faraon i Sokół. Symbole LP to zwykłe od 10 do asa. Trafienie 2 symboli HP lub 3 symbolami PL wzdłuż 10 linii wygrywających daje standardową wygraną.
 
Święty Ołtarz jest dziki.
 
Jak w każdym innym automacie, symbol Wild może oznaczać dowolny symbol i tworzyć zwycięskie kombinacje. Poza tym działa jak Scatter i aktywuje tryb darmowego spinu Legacy of Dead, gdy na bębnach pojawią się 3 święte ołtarze. Powoduje to nagradzanie 8 fs i losowe wybieranie jednego z HP lub LP gry jako specjalnego rozszerzonego symbolu. Jeśli pojawią się 2 PW lub 3 LP, zwiększą się i wypłatą i nie muszą stać obok siebie na siatce.
Jeśli ponownie 3 ołtarze wylądują na bębnach podczas darmowych spinów, funkcja zostanie ponownie uruchomiona i nadejdzie więcej spinów. Inny symbol jest wybierany jako specjalny symbol rozszerzający. Nie ma ograniczeń co do ponownych obrotów.

Wnioski

Motyw starożytnego Egiptu jest po prostu uwielbiany przez większość graczy. Nic dziwnego, że to nie jedyny automat na ten temat od Play'n Go. Ciekawa fabuła i przepiękna grafika sprawiają, że Legacy of Dead jest jeszcze przyjemniejsze, a zwycięstwa przynoszą ogromne emocje. Podobały nam się też efekty dźwiękowe.