Nowa wersja gry Play'n GO - Divine Showdown

Divine Showdown da Ci miejsce Twoi gracze mają szansę przeciwstawić się bogom. Ten slot zgromadził 4 najpotężniejsze postacie, które można znaleźć w różnych mitologiach. To dzieło Play'n Go jest naprawdę wyjątkowe, nigdzie indziej nie znajdziesz tak różnych bogów z zupełnie różnych światów.

New game release from Play'n GO - Divine Showdown
500 EUR + 600 darmowych spinów
100% do 333 EUR + 99 darmowych spinów

Funkcje i rozgrywka w Boskiej konfrontacji

To jest automat bębnowy 5x3, w którym znajdziesz boga piorunów, Thora, małpi król Wukong, bogini mądrości i wojny Atena i Anubis, bóg śmierci. W grze ta czwórka rywalizuje ze sobą w bitwie, wykorzystując swoje specjalne moce. Gracze mogą wykorzystać te moce, aby zwiększyć swoje wygrane.
Wszystkie cztery działają jak HP, podczas gdy ikony od 10 do A to LP. Gracze powinni dopasować co najmniej 3 symbole wraz z jedną z 20 linii wypłat.
Miecz zachowuje się jak dzikość. Oznacza to, że ma moc zastąpienia dowolnego HP lub LP w celu stworzenia zwycięskich kombinacji. Poza tym podczas funkcji bonusowej działa również jako symbol skumulowany.
Pasek mnożnika może losowo zastosować mnożniki od x2 do x10 do twoich wygranych.
Scatter jest reprezentowany przez czterech bogów i ma moc wyzwalania darmowych spinów w grze.

Funkcja Power Spin losowo nagradza re-spiny, podczas których aktywowana jest jedna z funkcji mocy bogów. Moce bogów są różne, ale każda z nich ma na celu oferowanie graczom większych szans na wygraną. Ich uprawnienia to: 
Wukong dodaje Wild Reels do siatki.
Anubis zamienia 1 lub 2 symbole Wild na spin.
Athena synchronizuje 3 bębny.
Thor przekształca wszystkie symbole HP w Thor.

Funkcja FS pojawia się w wyniku trafienia 3 lub więcej Scatterów. Gdy tylko funkcja jest włączona, jeden z bogów musi zostać wybrany do reprezentowania gracza w bitwie. Wybrany przez gracza bóg usiądzie po lewej stronie ekranu i sprawi, że bęben bitwy się zakręci. O tym, czy gracz walczy z jednym z innych bogów, czy też otrzyma fs, decyduje rolka bitwy. Jeśli jest to fs, wybrana przez gracza funkcja boskiej mocy zostanie aktywowana podczas tego spinu. Po zakończeniu wirowania i wygranych, bęben bitewny zaczyna się od nowa kręcić. Jeśli wyląduje na jednym z pozostałych bogów, gracz musi rozpocząć walkę! Walce bogów wypełniają się symbolami bitewnymi. Ten, kto ma najwięcej symboli, zostaje zwycięzcą. Jeśli jest to ten, wybrany przez gracza, jego moc zostaje zastosowana do następnego spinu. Jeśli tak nie jest, życie gracza jest stracone, a przeciwny bóg stosuje swoją moc w tym obrocie i trwa, aż wszystkie życia graczy zostaną stracone.
 

Wnioski

Divine Showdown ma naprawdę ekscytujący motyw z pięknymi postaciami i różnymi funkcjami, które sprawiają, że rozgrywka jest naprawdę fantastyczna i zapiera dech w piersiach. A jeśli kochasz legendy starożytnych bogów, na pewno je obejrzysz!