Nowa wersja gry od Play'n GO - Demon

Najnowszy automat wideo daje kredyt do popularnego angielskiego zespołu rockowego, który kierował nową falą brytyjskiego heavy metalu.
Demon to automat wideo 5x3. Aby uzyskać wygraną w grze podstawowej, gracze powinni dopasować 3 lub więcej symboli na 30 liniach wygrywających. Symbole HP są reprezentowane przez wokalistę Dave'a Hilla i cztery kultowe emblematy z okładek ich albumów, podczas gdy płyty LP są reprezentowane przez zestaw stylizowanych symboli od 10 do A.

New game release from Play'n GO - Demon
100% do 333 € + 99 darmowych spinów
100% do 150 €/$ Plus 100 darmowych spinów
100% do 450 € + 150 darmowych spinów

Rozgrywka demonami

Istnieją 2 symbole Wild, które można wykorzystać do odblokowania funkcji gry. The 1st Wild is the Mask, emblemat zespołu używany przez Dave'a Hilla podczas ich występów na żywo. Wild Mask ląduje tylko na bębnie 3, ale jeśli wyląduje na środku bębna, każdy symbol HP może zostać umieszczony na masce i działać jako Wild podczas tego spinu. Drugim Wildem jest Amulet, który może wylądować tylko na bębnach 1 i 5. Jeśli tak się stanie, a Wild Mask pojawi się na bębnie 3 podczas tego samego spinu, aktywowana zostanie funkcja bonusowa darmowych spinów One Helluva Night. Jeśli Wild Mask znajduje się na górze lub na dole bębna, gracz otrzymuje 6 fs. Jeśli jednak Maska wyląduje na środku bębna, gracz otrzymuje aż 11 darmowych spinów! Gdy rozpoczyna się każdy darmowy spin, mnożnik 2x, 3x, 5x lub 8x jest losowo stosowany do każdej wygranej w tym spinie. W przypadku, gdy Wild Amulet trafi na bębny 1 i 5 podczas funkcji One Helluva Night, aktywowana zostanie funkcja Depths of Hell Nested Free Spins! W ten sposób Wild Amulet daje graczowi od 4 do 8 fs, a mnożnik jest stosowany do wszystkich fs zagnieżdżonych w Depths of Hell. Ale jeśli zdarzy się tak, że Wild Mask trafi w bęben 3, gdy Depths of Hell jest również włączony, to przyniesie od 6 do 10 fs, jeśli pojawi się na środku bębna 3, mnożnik zostanie podwojony!
Ponadto, aby gra była jeszcze bardziej ekscytująca, istnieje funkcja szafy grającej, która umożliwia graczom odsłuchanie do 9 różnych piosenek Demona.

Wniosek

Jeśli jesteś gotowy, by kołysać i spuszczać demona, nie marnuj więcej czasu. Ten automat został zaprojektowany specjalnie, aby zadowolić wszystkich fanów zespołu, a jeśli jesteś jednym z nich - zagraj!