Nowa wersja gry Play'n GO – Coywolf Cash

Coywolf Cash to północ Wysokiej jakości amerykański automat wideo natury. Tutaj zobaczysz wiele dzikiej przyrody i kultury rdzennych Amerykanów. Coywolf to rasa mieszana, wywodząca się z mieszanki kojotów i wilków. Ta gra prezentuje naprawdę solidną grafikę z jasnymi obrazami i tradycyjnymi 5 bębnami, 3 rzędami w otoczeniu drewnianej ramy. Gra odbywa się w głębokim lesie, a dźwięki tworzą atmosferę podniecenia i dreszczyku emocji.

New game release from Play'n GO - Coywolf Cash
100% do 333 € + 99 darmowych spinów
100% do 150 €/$ plus 100 darmowych spinów
500 EUR + 600 darmowych spinów

Coywolf Cash Features

Dwa symbole Wild są reprezentowane przez Coywolf. Pierwszy to standardowy Wilkołak, który może zastąpić dowolny symbol HP lub LP, tworząc zwycięską kombinację. Wśród symboli HP gracze znajdą rysia, jastrzębia, niedźwiedzia, rosomaka i lisa. Płyty LP to zwykłe karty od 10 do A. Stosy Coywolf Wilds mogą trafić na bębny 2 i 4, gdy gra podstawowa jest włączona, a fs zawiera Prey Spins. Alpha Coywolf to drugi potężny dziki, który pojawia się w Wild Reel. Jeśli Scatter, w tym przypadku jest to Maska, uderzy w trzeci bęben w dowolnym obrocie, aktywuje się Wild Reel. Alpha Coyotes i puste miejsca wypełniają Wild Reel, a gdy tylko się zatrzymają, wszystkie Alpha Coyotes na bębnie rozszerzą się i będą wypłacane na zwycięskich liniach.

Jednak istnieje wiele innych funkcji, które sprawiają, że Coywolf Cash jest bardziej interesujące i zwiększ swoje szanse na wygraną. Jednym z nich jest funkcja Prey Spins, która jest uruchamiana, gdy 3 lub więcej Totemów Scatter uderza w bębny podczas kręcenia. Jeśli 3 Rozpraszacze Totemu trafią na bębny w tym samym czasie, co Rozproszenie Maski, Dzikie Rolki zostaną aktywowane przed rozpoczęciem Prey Spins. Jeśli którykolwiek z totemów zatrzyma się na tym samym bębnie co Alpha Coyote, staną się Dziczy i nadal będą wypłacane.
 
W przypadku, gdy wylądują 3, 4 lub 5 Totemów, gracz otrzymuje 8, 11 lub 15 fs. Podczas gdy Prey Spins są w trybie Wild Mask, trafia do Wild Reel. W ten sposób gracz ma szansę wywołać drugi poziom Wild Reels.
Jeśli w tym momencie Maska Scatter wyląduje, którykolwiek Alpha Coywolf rozszerzy się i zakryje bębny, a następnie aktywowany zostanie spin poziomu 2 i zakryje Wild Reel z Multiplier Coywolf Wilds przynoszącym mnożniki x2, x4 lub x7 i Totem Scatter z +2 lub + 4 obroty.

Wnioski

Coywolf Cash zaoferuje niezłą gotówkę każdemu, kto jest gotów podjąć ryzyko i wyruszyć na niebezpieczne polowanie. Na pierwszy rzut oka może się to wydawać nieco zwyczajne, ale wystarczy, aby zaspokoić pierwotne instynkty.
Nie tylko staniesz twarzą w twarz z jednym z najniebezpieczniejszych drapieżników, ale także postawisz na szalę własne pieniądze. Jednak gra jest warta świeczki, a wygrana może przynieść Ci znacznie więcej, niż możesz się spodziewać i marzyć. Play’n GO wykonało świetną robotę, opracowując ładnie wyglądający automat z maksymalną zmiennością. Więc jeśli nadal masz wątpliwości - zapomnij i idź!