Nowe wydanie gry od Play'n GO - Chronos Joker

Play'n GO nie może rozczarować swoich graczy, a każde wydanie jest odbierane z wielkim entuzjazmem i uznaniem. Poznaj więc Chronos Joker, który jest dynamicznym 3-bębnowym automatem. Po ostatniej epickiej premierze filmu Joker wszyscy zaczęliśmy bardziej interesować się tą postacią. Chronos Joker ma możliwość manipulowania czasem, aby pomóc lub uniemożliwić graczom wygranie gotówki. W końcu może wysłać mnożniki do przodu lub do tyłu.

New game release from Play'n GO - Chronos Joker
100% aż do 150 €/$ Plus 100 darmowych spinów
100% do 333 € + 99 darmowych spinów
500 EUR + 600 darmowych spinów
Zdobądź nagrodę za każdy depozyt - codziennie, co tydzień i co miesiąc!

Funkcje Chronos Joker

Po pierwsze, Chronos Joker używa 4 różnych zegarków jako symboli HP; znajdziesz zegar słoneczny, klepsydrę, zegarek kieszonkowy i zegar. Ikony LP to zwykłe symbole owoców, takie jak winogrona, cytryny i wiśnie. Jak można się domyślić, sam Chronos Joker działa jako Dziki. Ten symbol może zastąpić dowolny symbol, przyczyniając się do tworzenia zwycięskich kombinacji.
W tym samym czasie podczas dowolnego spinu może zostać uruchomiony losowy mnożnik x2, x3, x4, x5 lub x10, a te mnożniki mogą również zmienić się w supermnożniki i stać się warte x4, x6, x8 lub x20.
Ponadto Chronos Joker przygotował dla swoich graczy kilka bardzo specjalnych funkcji, takich jak:
Ponowne zakręcenie drugiej szansy
Spiny przyszłości
Spiny z przeszłości
Spiny teraźniejszości
Każdy z nich kryje w sobie niesamowite możliwości zwiększenia wygranych i zdobycia kolejnych z każdym obrotem.

Wnioski

W slocie Chronos Joker gracze mogą spodziewać się podobieństwa do automatu z owocami, któremu towarzyszy przez nowoczesne mnożniki i re-spiny. Z wizualnego punktu widzenia jest wspaniały, jak wszystkie kreacje Play’n GO. Gra jest dość prosta – na ogół gracze korzystają z losowych mnożników i re-spinów. Im większy jest mnożnik, tym wyższe są potencjalne wypłaty przy każdym ponownym zakręceniu. Jeśli chcesz wygrać dużo, powinieneś uważać na podwójne mnożniki. Jeśli zdołasz pokryć ekran symbolami jokera, otrzymasz 80-krotny wygrany zakład. Jak więc widzisz, Joker może być bardziej niż hojny i zdecydowanie bardzo zabawny.