Nowa wersja gry Play'n GO – Black Mamba

Chodź i grajmy wraz z zespołem Black Mamba w najfajniejszym wideoautomacie Play'n GO! Black Mamba to czteroosobowy włoski zespół hardrockowy, w skład którego wchodzą wokalistka Martina Cori, basistka Cecilia Nappo, gitarzystka Alexandra Maiolo i perkusista Fred Maragoni. Ponieważ był to stosunkowo niepopularny zespół, trochę dziwne jest, że slot powstał na bazie tego zespołu. Cóż, chyba największym fanem był producent. Jest to jednak dobra okazja do odkrywania nowej muzyki. Dlaczego więc tego nie sprawdzić?

New game release from Play'n GO - Black Mamba
100% do 150 €/$ plus 100 darmowych spinów
100% do 333 € + 99 darmowych spinów

Black Mamba Features and Gameplay

Aby wygrać, gracze powinni dopasować co najmniej 3 symbole w linii prostej na siatce. Jeśli padnie wygrana z 3 symboli, środkowy zamieni się w Wild. Jeśli jest jeden z członków zespołu, zmieni się w Martina Wild.
Mnożnik wygranej zaczyna się od x1 i nie ma limitu. Będzie rósł o jeden podczas każdej wygranej na kaskadę i mnoży wygrane. Mnożnik zresetuje każdy obrót. Możesz także zobaczyć wskaźnik naładowania, który jest wypełniony, gdy każdy członek zespołu uderza w zwycięską kombinację podczas spinu. Gdy poziom naładowania osiągnie od 4 do 6, funkcja Koncert jest włączona. Podczas tego występu wykonują kolejno swoje solo: najpierw Alexandra, potem Cecilia, potem Fred i Martina.
Funkcja darmowych spinów jest włączona po wyczyszczeniu całej siatki i pozwala graczowi uzyskać 8 fs.
Gdy licznik jest naładowany od 4 do 6 ładunków, darmowe spiny mogą zostać uruchomione ponownie.
Wyczyszczenie siatki podczas darmowych obrotów zapewnia 50-krotność całkowitego zakładu.
Każdy członek zespołu ma odpowiednią cechę. Fred zamienia jeden symbol w inny na siatce.
Cecilia zastępuje od 1 do 2 symboli na siatce symbolami Wilds
Alexandra pozbywa się 2 rodzajów symboli na siatce.
Martina czyści dolną linię ze wszystkich symboli z wyjątkiem Wilds, a jeśli są jakieś symbole HP, 1 zmieni się w x2 Wild. Ta funkcja jest aktywowana po funkcji Koncert.
Podsumowując, możemy stwierdzić, że istnieje wiele funkcji, które można i należy wykorzystać, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną i uczynić grę bardziej opłacalną.

Wnioski

Jeśli jesteś fanem automatów do gry w siatkę, na pewno spodoba ci się Czarna Mamba. Temat jest dość specyficzny, ale jeśli jesteś fanem takich zespołów – będzie to świetny wybór, zwłaszcza jeśli znasz prawdziwą twórczość Black Mamba.
Play'n GO jest jednym z liderów na rynku automatów do gier, więc nie musisz się martwić o jakość.