Nowa wersja gry od Play'n GO - Annihilator

Najnowsze Play 'n Go gra na automatach zadowoli wszystkich fanów zespołu Annihilator. Miłośnicy heavy metalu oszaleją, grając w tę nową grę o tematyce muzycznej, jednocześnie bujając. Wyjątkową specjalnością gry jest to, że gracze mogą zestawiać swoje playlisty muzyczne. Czy to nie niesamowite, że możesz wybrać największe przeboje, których słuchasz, próbując wygrać fortunę? Dźwięk głębokich bitów sprawi, że wszyscy będą krzyczeć z zachwytu i podniecenia. Przygotuj się na zmiażdżenie
heavy metalowy zespół Annihilator i jego legendarny gitarzysta Jeff Waters w najbardziej muzycznym automacie Annihilator!

New game release from Play'n GO - Annihilator
100% do 150 €/$ Plus 100 darmowych spinów
100% do 333 EUR + 99 darmowych spinów
1000€ bonusów od depozytu i 1000 darmowych spinów

Rozgrywka i funkcje Annihilatora

Na bębnach są 3 HP i 5 Lps. HP są reprezentowane przez obrazy związane z hitami zespołu: Alice i jej lalkę Clare (popularną postać z ich hitów), kultową gitarę Epiphone „Annihilator II” Jeffa Watersa oraz obraz inspirowany ich własnym tytułem z 2010 roku. LP są reprezentowane przez wartości kart.
 
Dostępne są 2 animowane symbole Wild, reprezentowane przez Jeffa Watersa szarpiącego na swojej gitarze, oraz rozszerzona wersja Wild, która wypełni cały bęben podczas specjalnych funkcji.
 
Dodatkowo dostępne są 2 Scattery. Standardowy w postaci demona z ich albumu „Refresh the Demon” oraz Bonus Scatter w postaci lalki Clare.
 
Jeśli chodzi o funkcje specjalne, są trzy z nich: Na rozkaz, Pałac Zabawy i Podpal świat.
 
W poleceniu
In Command pozwala na rozszerzenie dowolnego Wild w bieżącym spinie na bębnach i jest aktywowany losowo. Re-spiny trwają, dopóki na bębnach nie trafi zwycięska kombinacja i/lub wyzwalacz funkcji.

Zabawny Pałac
Gdy 3 bonusowe rozproszone trafią na bębny, funkcja Fun Palace jest włączona i przenosi gracza do Fun Palace, gdzie może on wybrać lalkę Clare spośród różnych, ukrywających inną natychmiastową nagrodę. Jest też szansa na wywołanie fs.

Podpal świat
Ta funkcja jest aktywowana, gdy 3 symbole Scatter wylądują na bębnach lub przez Fun Palace, przyzna pierwsze 8 fs.
Na każdym fs pojawia się rozszerzony Wild poruszający się po bębnach i podpalający je. Jeśli Dziki wyląduje w ogniu, cały ślad zmieni się w Dziczy.
W przypadku, gdy standardowy Scatter trafi w bębny podczas FS, przyznawane są dodatkowe dwa spiny.

Wnioski

Podsumowując, należy powiedzieć, że Annihilator robi wrażenie nie tylko na fanach zespołu, ale pokochają go również zwykli gracze. Jedną z najbardziej niesamowitych funkcji, oprócz specjalnych 3, jest to, że gracze mogą wybierać własne listy muzyczne i jeszcze bardziej cieszyć się grą.
Jednak najważniejsze jest to, że gra oferuje świetne wypłaty.