Nowa wersja gry Play'n GO – Ankh of Anubis

Ankh of Anubis jest jeszcze jedna niesamowita kreacja Play'n GO, której tematem przewodnim jest mitologiczny świat starożytnego Egiptu. Play'n GO wydaje się być zafascynowany starożytnym Egiptem, mając tak wiele tego rodzaju slotów: Księga umarłych, Dziedzictwo umarłych, Powstanie umarłych, Dziedzictwo Egiptu, Zagłada Egiptu. Nic dziwnego – ten motyw naprawdę działa jak magnes dla wszystkich poszukiwaczy przygód, dzięki swoim mitycznym tajemnicom i nieziemskim bogactwom.
Anubis jest bogiem zmarłych w mitologii egipskiej. Uważa się, że rządził starożytnym Egiptem przez 3000 lat i jest winny początku rozwoju technologicznego i wielkiego bogactwa na jego ziemiach. Nie zapomniał jednak wykorzystać swojej wielkiej mocy, aby chronić swoje królestwo przed tymi, którzy odważyli się rzucić mu wyzwanie. W jego posiadaniu Anubis ma świętą Ankh, broń używaną do zademonstrowania swojej całkowitej mocy i umożliwienia graczom dzielenia się jego bogactwem.

New game release from Play'n GO - Ankh of Anubis
100% do 150 €/$ Plus 100 Darmowe obroty
100% do 333 EUR + 99 darmowych obrotów
1000 euro bonusów od depozytu i 1000 darmowych spinów

Funkcje slotów Ankh of Anubis

Istnieje 756 bębnów, a wygrane w grze podstawowej są wyzwalane przez dopasowanie 3, 4 lub 5 symboli na dowolnym z tych bębnów. Ta gra jest również nazywana formatem bębnowym 3-4-4-4-3. Symbole HP pojawiają się w postaci Anubisa Ankh, chrząszcza skarabeusza, egipskiej bransoletki i świętego amuletu. Zwykłe A do J działają jak płyty LP. Jak można się domyślić, sam potężny Anubis jest dziki. Oznacza to, że ten symbol może zastąpić dowolny symbol HP lub LP, jeśli chodzi o tworzenie zwycięskich kombinacji. Jego moc jest wykorzystywana do uruchomienia Anubis Wild, gdzie w dowolnym zakręcie gry podstawowej losowa liczba symboli Wild pojawia się na bębnach, gdy tylko runda się zakończy.
 
Zaczarowana piramida jest symbolem rozproszenia. Jest odpowiedzialny za uruchomienie funkcji darmowych spinów. W przypadku, gdy 3 lub więcej piramid trafi na bębny, przyznawana jest określona liczba darmowych spinów. 10 zakręceń przyznawane jest za 3 piramidy, 15 zakręceń za 4 piramidy i 20 zakręceń za 5 piramid. Istnieje tak zwana funkcja suspensu, która jest w stanie aktywować wszystkie pozostałe kolumny, gdy tylko 2 piramidy trafią na rolki.
 
Jeszcze jedna interesująca funkcja nazywa się Anubis Wilds. Zostanie uruchomiony, gdy podczas wirowania zbierzesz 5 Ankh. Symbole Wild pojawiają się na bębnach za każde 5 Ankh, które uda ci się zebrać.
 
Jeśli masz szczęście, że podczas darmowych spinów trafisz na 3 lub więcej piramid na bębnach, otrzymasz również dodatkowe darmowe spiny. Podczas zbierania 3,4 lub 5 piramid gracze otrzymują dodatkowe 3, 4 lub 5 spinów w konsekwencji. Jak widać, potencjał na kilka fajnych dodatkowych fs nie ma granic!

Wnioski

Ankh of Anubis ma nie tylko bardzo ekscytujący motyw i układ, ale także oferuje graczom wiele fajnych funkcje zwiększające ich wygrane.