Nowa wersja gry Play'n GO – Agent Destiny

Jeśli jesteś ten, który zawsze wyobrażał sobie siebie jako odważnego bohatera ratującego planetę, ale jakoś nie nadeszła okazja do spełnienia marzenia w rzeczywistość - oto Twoja szansa! Agent Destiny to ekscytująca przygodówka szpiegowska oparta na najsłynniejszych filmach szpiegowskich o Jamesie Bondzie!

New game release from Play'n GO - Agent Destiny
100% do 500 €. Wygrane bez podatku
100% do 333 € + 99 darmowych spinów

Głównym bohaterem automatu jest Destiny, a jej misją jest ratowanie ludzkości poprzez walkę ze złymi fanatykami, mającymi obsesję na punkcie przejęcia świat.

Agent Destiny to siatka 5x3 z 20 liniami wygrywającymi. W automacie spotkasz wiele wyjątkowych dzieł sztuki z symbolami, inspirowanych Adamem Hughesem, amerykańskim artystą komiksowym i ilustratorem znanym z przedstawień postaci kobiecych w stylu pinup, takich jak Wonder Woman i Catwoman.

Tam są dwaj agenci - Agent Destiny i James oraz dwaj geniusze zła - Doktor i Madam. Są to symbole HP. LP to karty od waletów do asów.

Znajdziesz również 2 symbole Wild. Pierwsza jest standardowa i występuje jako sejf, a druga to Scatter i jest przedstawiana jako timer. Oba symbole Wild są w stanie zastąpić dowolny symbol HP lub PL, jeśli jest to konieczne do stworzenia zwycięskiej kombinacji. Scatter Wild ma też kilka dodatkowych funkcji. Kiedy wyląduje na pierwszym, trzecim i piątym bębnie, aktywowany jest tryb darmowych spinów.

Symbole HP i Wild mogą pojawiać się w stosach po dwa lub trzy nad sobą na bębnach. W takim przypadku, jeśli 2 identyczne symbole tej samej wielkości pojawią się obok siebie na bębnach, łączą się one i powstają większe symbole.

Dodatkowo dostępne są 3 specjalne funkcje, które sprawiają, że gra jest bardziej interesujące i opłacalne: Połączone bębny, pojedynczy darmowy spin i darmowe spiny

Połączone bębny

Przy każdym obrocie podczas darmowych spinów lub losowo podczas gry podstawowej można aktywować funkcję Połączone bębny . Dzieje się tak, gdy 2-3 bębny łączą się i zaczynają kręcić, aktywując symbole 2x2, 3x3 lub 2x3 mega. Wszystkie pozostałe bębny kręcą się bez żadnej różnicy, a wygrane są wypłacane, gdy tylko bębny wylądują.

Pojedynczy darmowy spin

W przypadku, gdy megasymbol wyląduje na skrajnie prawych bębnach na siatce podczas gry podstawowej, gdy tylko spin się skończy, gracz otrzyma darmowy spin. Następnie megasymbole przechodzą na skrajne lewe bębny na siatce, a pozostałe 2 lub 3 bębny stają się bębnami połączonymi.

Darmowe obroty

Darmowe obroty the mode is activated If the Wild Scatters land on first, third and fifth reels, awarding 9 Free Spins.
Połączone bębny pojawiają się po obu stronach siatki podczas pierwszego spinu. Jeśli chodzi o kolejne spiny, dla każdego spinu nowy zestaw połączonych bębnów pojawia się po prawej stronie siatki, a następnie przesuwa się w lewo przy następnym spinie.
Jeśli w dowolnym darmowym spinie na trzecim bębnie pojawi się jakikolwiek Wild Scatter, gracz otrzyma dodatkowe zakręcenie.