Mascot Gaming przedstawia mechanikę Rockfall w swoim nowym slocie 3D Bastet and Cats

Po niesamowitych sukces slotu Merry Scary Christmas Mascot Gaming wreszcie wypuszcza swoją drugą grę 3D Bastet and Cats opartą na fascynującej egipskiej grafice. Mając swoją kluczową funkcję Risk & Buy, firma wprowadza również nową mechanikę gry Rockfall.

Mascot Gaming presents Rockfall mechanics in their new 3D slot Bastet and Cats

Egipt jest zdecydowanie liderem tematów slotów wśród graczy. Wierni swojemu wyjątkowemu podejściu opartemu na humorze, Mascot Gaming oferuje nową interpretację tego tematu. Tym razem głównym bohaterem jest Bastet – egipska bogini miłości, radości i kotów. Wesoła i wesoła, z radością przyjmie każde losowanie!

Pierwsze wydanie 3D Mascot Gaming zostało uznane za automat miesiąca przez jedno z szanowanych mediów branżowych. Druga gra w zestawie zawiera pewną niestandardową funkcjonalność o nazwie Rockfall: zamiast klasycznych bębnów, na pole gry spadają symbole od góry po zniknięciu wygrywających kombinacji z ekranu. Poza tym, z każdym nowym Rockfallem mnożnik wygranych wzrasta: do x5 w zwykłej grze i do x15 w serii darmowych spinów.

Seria darmowych spinów Mascot Gaming obiecuje graczom dodatkową radość: w Bastet i Koty jego liczba nie jest stała, ale zależy od pojawiających się symboli rozproszonych. Przy włączonej funkcji scatter, każdy scatter zapewnia losową liczbę darmowych spinów lub pieniędzy, zapewniając ogromne nagrody i długotrwałą grę. Co więcej, podczas serii darmowych spinów można uzyskać dodatkowe serie.

Z reguły automat zawiera kluczową funkcję Mascot Gaming - Risk and Buy, w której gracz może kupić więcej darmowych spinów lub zaryzykować swoją wygraną. jeszcze więcej.

Margarita Malysheva, szefowa marketingu w Mascot Gaming: «Lubimy zabawiać graczy nowymi grami, dlatego nie tylko użyliśmy czarującego egipskiego motywu 3D, ale także dodaliśmy wszystkie najlepsze funkcje - Mnożniki Rockfall, Risk&Buy i przedłużone darmowe spiny. Jesteśmy przekonani, że nasza druga gra 3D będzie tak popularna jak edycja świąteczna, a nawet więcej! Na rynku nie ma zbyt wielu gier z funkcją Rockfall, więc każdy powinien docenić nasze wysiłki. Basted and Cats to superhit!»