Opis gry Zagraj w darmową wersję demonstracyjną Zoom od Thunderkick. Wypróbuj automat online Zoom dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna Thunderkick, ich bonusy na marzec 2022 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać w prawdziwy automat Zoom lub podobne gry z 64 zakładami.

Zoom

Oprogramowanie
Typ
Data wydania
2016-07-20
RTP
96.20%
Funkcje
Motywy
Kołowrotki 6
Paylines 64
Minimalny zakład 0,1
Maksymalny zakład 100

Gdzie grać w Zoom?

Zoom Play Online

From first glance, Zoom will awaken nostalgic feelings in you. It is fruit theme got on the period of rapid development of slots. Yes, in the classic slots originally used card symbols. But then, to make the gameplay more vivid, colourful fruit symbols are started to use.

Pomimo pozornej prostoty, jest to nowoczesny automat od dostawcy oprogramowania Thunderkick. Tak, nawet dzisiaj motyw owocowy jest nadal bardzo popularny. Większość najlepszych kasyn korzysta z takich automatów, aby zaspokoić potrzeby graczy. Możesz spróbować zagrać w automat wideo na naszej stronie za darmo i być może na nowo odkryć świat klasycznych automatów do gry.

Zoom Gameplay

Chociaż, jak już wspomnieliśmy, automat wygląda raczej standardowe, deweloper zapewnił mu nowoczesne i unikalne funkcje. Ale wszystko jest w porządku. Gniazdo jest dostarczane z 6 bębnami i 4 rzędami. W grze są 64 linie wygrywające. Liczba linii wypłat podczas gry nie zmienia się.

Aby rozpocząć grę, musisz wybrać wielkość zakładu od 0,10 € do 100 €. Aby wybrać zakład, musisz kliknąć na obrazek monety w prawym dolnym rogu. Następnie zakręć bębnami.

Jak grać w Zoom?

Minimalny łańcuch nagród musi składać się z 3 identycznych symboli. Sekwencja identycznych symboli jest skuteczna, jeśli zostanie zlokalizowana, zaczynając od skrajnej lewej rolki. W przypadku wygrywających kombinacji wypłacana jest tylko najbardziej dochodowa (największa) kombinacja. Innymi słowy, w obecności płatnego łańcucha 5 symboli, płatności za 3 i 4 symbole w tej samej linii nie są zapewnione. Dlatego sumuje się wszystkie wygrywające kombinacje na różnych liniach.

W trakcie rozgrywki użytkownik zauważy ciekawą funkcję, która pozwala na utworzenie ogromnej liczby możliwych płatnych kombinacji. Faktem jest, że wszystkie pozycje w grze są warunkowo podzielone na grupy, z których każda zawiera cztery komórki. W przypadku wypadnięcia symbolu bonusu w jednym sektorze, wszystkie komórki są wypełnione dużym piktogramem. Jeśli Zoom pojawia się na granicy sąsiednich komórek, użytkownik otrzymuje symbol supermasywny. Po wejściu w życie pierwotnej opcji gracz otrzymuje darmowy spin.

Powiązane gry z Zoom