Opis gry Zagraj w darmową wersję demonstracyjną Wolf Hunters od Yggdrasil Gaming. Wypróbuj slot online Wolf Hunters dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna Yggdrasil Gaming, ich bonusy na marzec 2023 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać w prawdziwy slot Wolf Hunters lub podobne gry z 20 zakładami.

Wolf Hunters

Oprogramowanie
Typ
Zmienność
Wysoka
Data wydania
2018-09-18
RTP
96,30%
Funkcje
Motywy
Kołowrotki 5
Linie wypłat 20
Min Bet 0.1
Maksymalny zakład 100

Gdzie grać w łowców wilków ?

Zdobądź ponad 1000 darmowych spinów
100% up to 200$/€ + 150 FS
100% up to € 200 + 100 Free Spins
100% do 150 € + 150 obrotów bonusowych

Wolf Hunters Play Online

Łowcy wilków od Yggdrasil Gaming to automat online, opowiadający tajemniczą historię straszliwej bestii przerażającej niewinnych. Po nadejściu nocy akcja toczy się w średniowiecznym mieście. Bębny są pokryte mgłą i jest odpowiednia melodia, dodając do tego przerażającego czynnika. Kiedy Wilkołak próbuje zaatakować niewinnych, jeden z Łowców Wilków wyróżnia się, z szansą, że Wilk stanie się dziki. Jeśli się powiedzie, dziki pozostają lepki podczas dodatkowej funkcji ponownego zakręcenia, wypełniając co najmniej dwa metry – z których jeden jest głównym wskaźnikiem wilkołaka, a drugi należy do dwóch wskaźników Łowcy.

Rozgrywka Łowców Wilków

Łowcy wilków oferują aż 3 tryby darmowych spinów. Możesz aktywować zwykły, lądując jednocześnie dwa rozproszenia FS, podczas gdy pozostałe dwa tryby FS można uruchomić, wypełniając liczniki. Hunter FS jest aktywowany, gdy jeden z liczników Huntera jest wypełniony. Pokrycie głównego wskaźnika wilkołaka inicjuje tryb Slayer FS z symbolami wilka, które stają się dzikie.

Jak grać w Wolf Hunters?

Twórcy programiści z Yggdrasil wykonali świetną robotę, tworząc bardzo zabawną grę na automatach z wieloma interesującymi funkcjami i atrakcyjnym potencjałem wygranej. Nie potrzeba wielu umiejętności, aby wygrać, ponieważ wystarczy postawić zakłady i rozpocząć grę. Możesz wybrać Autoodtwarzanie, jeśli masz ochotę oglądać, jak gra wykonuje pracę za Ciebie i ustawić od dziesięciu do nieskończonej liczby kolejnych obrotów. Wynik jest zawsze losowy. Wielkości zakładów wahają się od 0,10 monet na 20 linii wygrywających do maksymalnie 100 monet. Automat jest zoptymalizowany pod kątem urządzeń mobilnych i jest dostępny na komputerach stacjonarnych, tabletach i urządzeniach mobilnych.

Powiązane gry z łowcami wilków