Opis gry Zagraj w darmową grę demo Wild Cats Multiline od Red Tiger Gaming. Wypróbuj slot online Wild Cats Multiline dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna Red Tiger Gaming, ich bonusy na marzec 2023 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać w prawdziwy automat Wild Cats Multiline lub podobne gry z 49 zakładami.

Wild Cats Multiline

Kołowrotki 6
Linie wypłat 49
Minimalna stawka 0.01
Maksymalny zakład 1

Gdzie grać w Wild Cats Multiline?

100% do 150 €/$ plus 100 darmowych spinów
Do 200 € przy pierwszych 3 depozytach + 200 darmowych spinów

Wild Cats Multiline Graj online

Szansa na podróż na afrykańskie sawanny i zaprzyjaźnienie się z majestatycznymi wielkimi kotami jest bezcenna. Wild Cats Multiline, automat wideo Red Tiger, daje graczom online taką szansę. Ta gra charakteryzuje się piękną, szczegółową grafiką, realistycznymi obrazami, ładnymi efektami wizualnymi i zapierającym dech w piersiach widokiem afrykańskiej sawanny w tle.

Wild Cats Multiline Gameplay

Wild Cats Multiline 6 bębnów i 49 linii wygrywających. Wśród podstawowych symboli znajdziesz 4 podstawowe kolory kart do gry i kilka bardziej oryginalnych: coś w rodzaju kropki, rysia, jaguara, tygrysa i pięknej lwicy. Nigdy nie zgadniesz, co to jest dziki symbol! Lew! Jako dzika ma moc oznaczania wszystkich innych symboli, a także przynoszenia najcenniejszej nagrody w grze. Jeśli gracz ma szczęście trafić 3 lub więcej symboli królewskich spinów, uruchamiany jest tryb FreeSpins. W tym trybie lew przynosi kilka re-spinów.

Jak grać w Wild Cats Multiline?

Największą nagrodą w slocie Wild Cats Multiline jest funkcja Royal Spins. Im więcej rozprasza, tym więcej fs otrzymuje gracz. Najważniejszą rzeczą jest złapanie jak największej liczby dzikich symboli lwów podczas Fs. W wyniku ponownego zakręcenia pojawiają się nowe pasujące symbole, które opadają, aby zastąpić wykreślone symbole. Gracz może otrzymać wiele ponownych obrotów, co może skutkować potencjalnie hojnymi wygranymi.

Powiązane gry z Multiline Wild Cats