Opis gry Zagraj w darmową grę demo Twin Spin od NetEnt. Wypróbuj slot online Twin Spin dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Podajemy listę najlepszych kasyn NetEnt i ich bonusów na marzec 2023 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać w prawdziwy automat Twin Spin lub podobne gry z 243 zakładami.

Twin Spin

Oprogramowanie
Typ
Data wydania
2013-12-21
RTP
96,60%
Funkcje
Motywy
Kołowrotki 5
Linie wypłat 243
Minimalny zakład 0.01
Maksymalny zakład 0.5

Gdzie grać w Twin Spin?

Twin Spin Play online

Twin Spin to gra wideo na automatach opracowana przez niesamowitą firmę NetEnt. Gra została zainspirowana oldschoolowymi, owocowymi automatami do gry. będziesz pod wrażeniem projektu i efektów dźwiękowych gry. Mimo, że gra ma wiele funkcji bonusowych, podobnie jak w innych automatach, funkcja Twin Reel, którą oferuje, jest w stanie zapewnić wiele godzin zabawy i kilka niezłych wygranych.

Rozgrywka w Twin Spin

Twin Spin zawiera 5 bębnów i 243 linie wygrywające. Jest tylko jedna interesująca funkcja, którą jest funkcja Twin Reel. Po uruchomieniu każdy obrót rozpocznie się od tych samych, sąsiednich bębnów, które są ze sobą połączone. Podczas wirowania bębny bliźniacze rozszerzają się, aby zamienić się w bębny tripletowe lub czasami quadrupletowe. Identyczne podwójne bębny mogą znajdować się obok siebie na dowolnym z 5 bębnów. Oprócz tej atrakcyjnej funkcji, gracze mogą zwiększyć swoje wygrane za pomocą symbolu Wild, który może zastąpić dowolny inny brakujący symbol, jeśli potrzebujesz go do zbudowania wygrywającej linii w grze.

Jak to zrobić Zagraj w Twin Spin

Jeśli zdecydowałeś się zakręcić rolkami w automacie Twin Spin, pierwszą rzeczą do zrobienia jest ustalenie zakładów. Gra rozpoczyna się od wciśnięcia przycisku Spin. Należy jednak najpierw ustawić przyciski Poziom i Wartość monety, wybierając zakres obstawiania. Autoodtwarzanie uwolni Cię od ręcznego kręcenia bębnów. Maksymalny zakład pomoże Ci ustawić maksymalny możliwy zakład.

Powiązane gry z Twin Spin