EGT
Opis gry Zagraj w darmową grę demo Tiger Rush od Thunderkick. Wypróbuj slot online Tiger Rush dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna Thunderkick i ich bonusy na marzec 2022 r. Znajdź kasyna, w których można grać w prawdziwy automat Tiger Rush lub podobne gry z 25 zakładami.

Tiger Rush

Reels 5
Linie wypłat 25
Minimalna stawka 0.01
Maksymalny zakład 1

Gdzie grać w Tiger Rush?

1000€ w bonusach depozytowych i 1000 darmowych spinów
100% do 500 $ + 100 darmowych spinów
100% do 100 EUR w pierwszej kolejności t depozytu

Tiger Rush Play Online

Gry slotowe online Tiger Rush wkroczyły do ​​branży hazardowej i pozostawił wszystkich bez słowa. Dołącz do tropikalnej przygody w pięknym lesie deszczowym i śledź ślady tygrysów, aby znaleźć wielkie wygrane! Automat został wydany przez Thunderkick. Jest to prosta gra slotowa o tematyce dżungli z bujnymi drzewami wypełniającymi większość ekranu.

Rozgrywka Tiger Rush

Tiger Rush zawiera 5 bębnów, 3 rzędy i 10 linii wypłat podczas gry głównej i 25 linii wypłat podczas gry bonusowej. HP są przedstawione za pomocą 2 kolorowych obrazów, a płyty LP są 5 różnymi kolorowymi symbolami w kształcie żelek.
Jak można się domyślić, symbol Wild ma postać tygrysa i zastępuje wszystkie brakujące symbole z wyjątkiem Scatterów, gdy budujesz zwycięską linię. Można go spodziewać się na środkowym kołowrotku i rozszerza się na cały kołowrotek. Co więcej, tygrys przynosi dodatkowe fs.
Logo gry działa jak Scatter. Można się tego spodziewać na pierwszym i ostatnim bębnie. Kiedy 2 symbole rozproszone lub symbol rozproszony i sąsiadujący dziki teren na bębnach, uruchamia się gra bonusowa, a środkowe bębny rozszerzają się z 3 symboli do 5.

Jak grać w Tiger Rush?

During their Tiger Rush gameplay, players can take advantage of the game's Expanding Wild symbols and up to 20 Free Spins which come alongside those Expanding Wild symbols. All these features allow you to grab prizes going all the way up to 1.783x your bet.

Powiązane gry z Tiger Rush