Opis gry Graj za darmo w demo gry The Falcon Huntress od Thunderkick. Wypróbuj automat online The Falcon Huntress dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna Thunderkick, ich bonusy na marzec 2023 r. Znajdź kasyna, w których można grać na prawdziwy automat The Falcon Huntress lub podobne gry z 9 zakładami.

The Falcon Huntress

Kopule 5
Linie wypłat 9
Minimalna stawka 0.01
Max Bet 100

Gdzie grać w The Falcon Huntress?

Nieprzylepny bonus powitalny 100% do góry do 500 EUR

The Falcon Huntress Play Online

Dostawca oprogramowania Thunderkick zaprezentował automat przygodowy w Azji temat. Tak jak to brzmi, główną bohaterką jest Huntress with Falcon. Podobnie jak wiele innych gier na automatach, The Falcon Huntress zapewnia graczowi spokojne otoczenie na ekranie. Zobaczysz fikcyjny namiot, a tłem będzie wieczorna scena pustyni. Efekty dźwiękowe oraz kojąca muzyka zwiększają ogólne poczucie relaksu, którego gracze mogą oczekiwać.

Rozgrywka w Falcon Huntress

Jak już wspomnieliśmy, odprężające uczucie ogólny styl, projekt interfejsu jest zwięzły i prosty. Przycisk w prawym dolnym rogu rozpoczyna wirowanie. Wszystkie informacje o wielkości aktualnego zakładu oraz wygrane znajdują się pod bębnami.

Falcon Huntress to wideoautomat z 5 bębnami i 9 stałymi liniami. Gra rozszerza możliwości wygrywania dzięki funkcjom bonusowym, darmowym spinom i ponownemu wyzwalaniu. Możesz postawić od 0,1 $ do 100 $. Maksymalna wygrana w grze to 1 005 200 monet.

How to Play The Falcon Huntress?

W grze dostępne są trzy symbole premium, które zapewniają maksymalne wypłaty: łuk , jajko i pióro. Niskie symbole są reprezentowane przez kolory kart: A, K, Q, J i 10.

W grze występują dwie specjalne postacie — Scatter i Wild. Oba są reprezentowane w gnieździe przez wizerunek Sokoła. 10 darmowych spinów jest aktywowanych, gdy na bębnach gry pojawią się trzy lub więcej symboli Scatter. W grze bonusowej możesz ponownie aktywować 10 dodatkowych darmowych spinów w przypadku powtórzenia tego symbolu.

Funkcja symbolu rozszerzającego jest dostępna nie tylko w grze bonusowej, ale także w grze głównej. Jednak w głównej grze dzieje się to losowo i może działać w dowolnej rotacji. Dzikość nie wchodzi w zakres tej funkcji.

Gry powiązane z The Falcon Huntress