Opis gry Zagraj w darmową wersję demonstracyjną Sparks od NetEnt. Wypróbuj automat online Sparks dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna NetEnt, ich bonusy na marzec 2022 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać w prawdziwy automat Sparks lub podobne gry z 20 zakładami.

Sparks

Kołki 5
Linie wypłat 20
Min Bet 0.01
Maksymalny zakład 2

Gdzie grać w Sparks?

Sparks Graj online

NetEnt jest jednym z najbardziej renomowanych dostawców oprogramowania, jeśli chodzi o nowoczesne projekty i motywy rozrywkowe. Jednym z ich najnowszych wydań jest Sparks - oszałamiający automat wideo z unikalnymi funkcjami i ekscytującą rozgrywką. W Sparks zwycięskie kombinacje można układać w obie strony, co znacznie zwiększa liczbę potencjalnych wygranych, gwarantując duże wygrane. Akcja w grze toczy się gdzieś w przestrzeni wypełnionej „iskrami” energii – niebieskimi, fioletowymi, pomarańczowymi i zielonymi, rozświetlając całą galaktykę i tworząc z każdym zwycięstwem naprawdę spektakularny widok. Gra ma spokojną ścieżkę dźwiękową

Sparks Gameplay

Sparks ma 5 bębnów i 20 linii wypłat. Symbol Wild jest przedstawiony w postaci niebieskiej świecącej kuli. Ma moc zastąpienia każdego innego zwykłego symbolu, z wyjątkiem Expanding Cloning Wild, który może wylądować tylko na bębnach 2 i 4. Kiedy to zrobi, rozszerza się, obejmując cały bęben oraz rząd. Spowoduje to, że symbol po lewej stronie klonu Expanding Cloning Wild pojawi się po prawej stronie Wild. To daje co najmniej 3 pasujące symbole na bębnach, co oznacza zwycięską kombinację. Symbole Wild, które wylądują w tym samym miejscu na bębnie 2 i 4 podczas tego samego zakręcenia, zostaną sklonowane i pojawią się na bębnie 3, co z kolei zapewnia więcej wygrywających kombinacji.

Jak grać w Sparks

Sparks to jedno z arcydzieł NetEnt pod względem wizualnym. Co więcej, ta gra może być również bardzo satysfakcjonująca, jeśli masz wystarczająco dużo szczęścia, aby uzyskać odpowiednie zwycięskie kombinacje. Stawiaj wysokie zakłady i wprawiaj bębny w ruch za pomocą przycisku Spin. Dostępna jest funkcja Maxbet, która jest bardzo wygodna, jeśli zdecydujesz się grać z najwyższymi możliwymi zakładami.

Gry powiązane z Sparks