Opis gry Zagraj w darmową grę demo Secrets of Atlantis od NetEnt. Wypróbuj slot online Secrets of Atlantis dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Podajemy listę najlepszych kasyn NetEnt i ich bonusów na marzec 2022 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać w prawdziwy automat Secrets of Atlantis lub podobne gry z 40 zakładami.

Secrets of Atlantis

Kołowrotki 5
Linie wypłat 40
Minimalny zakład 0,4
Maksymalny zakład 100

Gdzie grać w Secrets of Atlantis?

Secrets of Atlantis Zagraj online

Secrets of Atlantis to gra na automatach wideo błękitne wody, pełne pięknych symboli, jak podwodne zwierzęta i drogocenne klejnoty. RTP gry wynosi 97,07%, czyli jest niesamowicie wysoki. Bębny płacą w obie strony. Automat jest pięknie zaprojektowany, więc granie w niego zawsze jest przyjemnością. Netent jest znany jako ekspert w tworzeniu najwyższej jakości rozrywki online.

Secrets of Atlantis Gameplay

Secrets of Atlantis oferuje 5 bębnów i 40 linii wypłat. Syrenka działa jako dziki symbol. Jeśli zdarzy się, że częściowo pojawi się na rolce, będzie podskakiwać w górę lub w dół o jeden, aby zakryć całą rolkę. Podczas każdego spinu bębny 2, 3 i 4 mogą być podświetlone bąbelkami. W przypadku pojawienia się bąbelków na wszystkich 3 bębnach, jeden darmowy ponowny spin jest przyznawany, a wszystkie symbole są „kolosalne”.

Jak grać w Secrets of Atlantis

Secrets of Atlantis Mobile Slot często się opłaca i ma te niesamowite, kolosalne symbole, które pomogą Ci zdobyć więcej. Gracze mogą zagrać w 40 płatnych linii, za 0,20 obrotu. Więc postaw zakłady i naciśnij przycisk Spin! Jesteśmy pewni, że Sekrety Atlantydy odkryją dla Ciebie swoje ukryte skarby.

Powiązane gry z Sekretami Atlantydy