Opis gry Zagraj w darmową grę demo Nirvana od Yggdrasil Gaming. Wypróbuj slot online Nirvana dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna Yggdrasil Gaming, ich bonusy na marzec 2023 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać na prawdziwy automat Nirvana lub podobne gry z 20 zakładami.

Nirvana

Kołki 5
Linie wypłat 20
Minimalna stawka 0.02
Maksymalny zakład 5

Gdzie grać w Nirvanę?

200% do 30 € + 20 darmowych spinów
100 darmowych spinów

Nirvana Graj online

Gra zabierze Cię w mistyczną podróż do tajemniczego świata bogów. Nirwana jest bardzo ważną koncepcją w buddyzmie. Oznacza osiągnięcie najwyższego celu. Istnieją różne interpretacje Nirwany. Ale termin ten powinien być rozumiany jako oznaczający duchowe wyzwolenie od wszelkiego ludzkiego cierpienia i osiągnięcie ogólnego spokoju.

Przy odrobinie szczęścia możesz otrzymać specjalne błogosławieństwo, a wtedy nic nie stanie na przeszkodzie niewiarygodne wygrane. Spotkasz tajemnicze figurki zwierząt, które można podziwiać i które dają niewiarygodne szanse na wygraną. Podobnie jak wszystkie inne automaty, możesz wygrać tylko w trybie prawdziwych pieniędzy w jednym z kasyn online. Jednak tutaj możesz sprawdzić tryb zabawy bez ryzyka.

Nirvana Gameplay

Nirvana to 5-bębnowa gra z 20 stałymi liniami wypłat od Yggdrasil. Wszystkie wygrane są od lewej do prawej zgodnie z tabelą wypłat. Wild prowadzi do szczególnie wysokich wygranych i zastępuje wszystko oprócz symbolu Free Spin przez kwiat lotosu. Spowoduje to do 10 darmowych spinów z dodatkowymi wygranymi monetami, jeśli symbol pojawi się co najmniej dwa razy. Zaczynając od 3 symboli darmowych spinów, możesz wybrać jedną z trzech potężnych bogiń. Każdy z nich oferuje dodatkową funkcję w darmowych spinach: albo pojawiają się dodatkowe symbole Wild, albo środkowy bęben kończy się na tej samej kombinacji symboli, albo niektóre bębny są obracane o jedną pozycję, aby uzyskać bardziej pozytywny wynik.

Jak grać w Nirvanę?

Slot wygląda tak samo, jak wiele innych gier. Ale gra bonusowa jest tym, co czyni ją wyjątkową. Istnieją trzy warianty gry bonusowej. Wszystkie gry mają wspaniałe możliwości wygrania i uruchomienia, gdy zdobędziesz kombinację darmowych spinów. Początkowo Scatter może przynieść darmowe spiny, począwszy od 2 arbitralnych pojawień się na boisku (jeden re-spin). Jeśli takie symbole w wyniku jednego zakręcenia zagrają minimum 3, gracz otrzyma 10 darmowych zakręceń bębnów. Przed rozpoczęciem wszystkich darmowych spinów gracz wybiera jeden z 3 możliwych dodatków, aby runda była szczególnie efektywna.

Jeśli w trybie darmowych spinów ponownie wypadną co najmniej 3 rozproszone symbole rozproszone, gracz uzyskać dodatkową okazję. Tak więc w tym przypadku gracz wybiera inny dodatek i gra jednocześnie z obydwoma. Jeśli będziesz miał szczęście po raz trzeci i podczas darmowych spinów zdobędziesz 3 rozrzuty bębnów, wszystkie 3 dodatki będą aktywne.

Dla darmowych spinów dostępne są następujące dodatki:

  • Dzikie nasiona. Czteroręka bogini Wschodu trzymająca szmaragdowe kule nagrodzi gracza dodatkowym symbolem Wild.
  • Mega Reel. Bogini w białych szatach iz maską Słońca da graczowi prawo do wykonania rundy Darmowych Spinów, podczas których 3 środkowe bębny będą emitować identyczne symbole.
  • Posuwaj bębny. Darmowe spiny w towarzystwie bogini w ptasiej masce będą miały możliwość poruszania bębnami. Tak więc pod koniec każdej rotacji jeden z bębnów może się poruszać (w górę lub w dół), tworząc wysokie prawdopodobieństwo maksymalnej wygranej.

Należy zauważyć, że tabela wypłat zawiera wskaźniki statystyczne częstotliwości wygranych, potencjał wygranej i szansę na ponowne uruchomienie darmowych spinów dla każdej z powyższych opcji. Ich analiza będzie niezwykle przydatna dla graczy.

Powiązane gry z Nirvaną