Opis gry Zagraj w darmową grę demo Luchadora od Thunderkick. Wypróbuj automat online Luchadora dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna Thunderkick, ich bonusy na marzec 2023 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać w prawdziwy automat Luchadora lub podobne gry z 30 zakładami.

Luchadora

Kołowrotki 5
Linie płatne 30
Min Bet 0.1
Maksymalny zakład 100

Gdzie grać w Luchadorę?

100% do 150 €/$ Plus 100 darmowych spinów
Zdobądź do 150 € + 150 darmowych spinów
100% do 400€+70 darmowych spinów

Luchadora Graj online

The theme of martial arts is not very popular among slot machine manufacturers. Still, a sport is more of a bookmaker's business. However, Thunderkick would not be themselves, if not released another unique slot.

Nowoczesne zapasy, które łączą sztuki walki, umiejętności sportowe i umiejętności teatralne, mają subdyscyplinę o nazwie Lucha Libre. Oprócz tego, że umożliwia cięcie, chwytanie za nogi, a nawet skakanie, uczestników zawodów — Luchadores — wyróżniają maski zakrywające twarze. Takie zawody są szeroko rozpowszechnione w Meksyku i Stanach Zjednoczonych. Biorąc pod uwagę specyfikę tematyki, nasz zespół od razu może stwierdzić, że Luchadora to najbardziej oryginalna gra. Tutaj użytkownik może poczuć się nie tylko wojownikiem o zwycięstwo, ale także swoistym sędzią.

Rozgrywka Luchadora

Pole gry to stylizowany pierścień wojownika o rozmiarze 5 x 4 komórki. Oczywiście doświadczony gracz natychmiast zobaczy 5-bębnowy automat. Gra oferuje 30 stałych linii wypłat.

Automat zawiera Wrestler Wilds, Scatters, Underdog, Lucha Smackdown i grę bonusową z darmowymi spinami. Thunderkick podaje, że teoretyczny zwrot dla gracza wynosi 96,2%.

Głównymi postaciami na slocie są oczywiście zapaśnicy. Jest ich czterech. Zakładamy, że poznasz wszystkich zapaśników z bliska, grając w trybie zabawy na naszej stronie. Pamiętaj jednak, że ci zdesperowani wojownicy mogą przynieść prawdziwe wygrane, grając w twoich ulubionych kasynach online. Zespół 99 kasyn stale monitoruje oceny kasyn i przygotowuje szczegółowe recenzje kasyn online.

Jak grać w Luchadorę?

Niezwykłą cechą automatu jest to, że, jak już powiedzieliśmy , jest wykonany w formie pierścienia myśliwskiego. Twórcy postanowili jeszcze bardziej urozmaicić grę i wprowadzili Ring Corner Feature. Wszystkie pozycje narożne zaczynają się nie zdobywać i stają się przejęte, gdy zatrzyma się na nich jedna z czterech bojowych pozycji. Tak więc, gdy symbol zapaśnika zatrzymuje się na nieodebranym narożniku, postać ta zostaje przejęta przez odpowiedni symbol Wild.

Symbol bonusowy Lucha to symbol Scatter, który może pojawić się na dowolnym bębnie. 3 lub więcej symboli bonusowych Lucha aktywuje grę bonusową Lucha:

  • Trzy symbole dają 7 FS;
  • Cztery symbole dają 11 FS;
  • Pięć symboli dają 15 FS.

Zwróć też uwagę na piąty bęben, w którym może wypadnąć symbol Lucha Smackdown, co może dać ci mnożnik do x15 w grze głównej, a podczas darmowych spinów może dać ci jeszcze więcej spinów lub nagrodzi Cię losową liczbą monet do gry.

Gry powiązane z Luchadorą