Opis gry Zagraj w darmową grę demo Halloween Jack od NetEnt. Wypróbuj automat online Halloween Jack dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna NetEnt i ich bonusy na marzec 2023 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać o prawdziwego Halloween Jacka lub podobne gry z 20 zakładami.

Halloween Jack

Kołki 5
Linie wypłat 20
Min Zakład 0.2
Maksymalny zakład 100

Gdzie grać w Halloween Jack?

Halloween Jack Play Online

Halloween Jack został opracowany przez firmę NetEnt, co zapewnia niezwykłe grafika i piękne efekty wizualne. Gracze znajdą na bębnach wiele upiornych symboli, takich jak skrzynie ze skarbami, wampirzyce, nietoperze i inne symbole związane z Halloween. Gra oferuje również wiele ciekawych bonusów. Wilds może pomóc Ci zdobyć więcej wygranych, a Scatter może aktywować tryb Halloween Jack Free Spins. Wizualnie gra wygląda znakomicie, a wstrząsające ścieżki dźwiękowe sprawiają, że cały czas jesteś podekscytowany.

Halloween Jack Gameplay

Halloween Jack ma 5 bębnów i 20 linii wypłat. To gra o dużej wariancji, która ożywi Twoje koszmary. Motyw Halloween zapewnia graczom wystarczająco dużo smakołyków i sztuczek, aby byli podekscytowani. Gra oferuje maksymalny potencjał wypłaty do 6000x całkowitego zakładu, co jest całkiem atrakcyjne. Jest mnożnik x3 z Walking Wild, który może przynieść duże wygrane.

Jak grać w Halloween Jack

W Halloween Jack możesz ustawić nominały monet, klikając sekcję Wartość monety +/-. Liczbę monet ustawia się w sekcji Poziom +/-. Opcja Max Bet pozwala na obrócenie maksymalnego dostępnego zakładu. Grę rozpoczynasz, naciskając przycisk wirowania. Opcja Autoplay uwolni Cię od ręcznego obracania bębnów.

Powiązane gry z Halloween Jackiem