Opis gry Zagraj w darmową grę demo Gold Money Frog od NetEnt. Wypróbuj slot online Gold Money Frog dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna NetEnt, ich bonusy na marzec 2022 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać na prawdziwy automat Gold Money Frog lub podobne gry z 25 zakładami.

Gold Money Frog

Kołowrotki 5
Linie wypłat 25
Min zakład 0.01
Maksymalny zakład 1

Gdzie grać w Gold Money Frog?

Gold Money Frog Graj online

Daleki Wschód wzywa wszystkich miłośników podróży i poszukiwaczy emocji. Gold Money Frog to internetowa gra wideo wrzutowa opracowana przez NetEnt, jednego z najbardziej znanych dostawców oprogramowania hazardowego na świecie. Automat do gry Gold Money Frog został zainspirowany tradycyjną atmosferą Azji. Gracze zobaczą ładne, kolorowe symbole na niebieskich bębnach w tle kwiatów lotosu i wieży.

Rozgrywka ze złotą żabą na pieniądze

Slot ze złotą żabą na pieniądze ma 5 bębnów i 25 linie płatnicze. Wśród podstawowych symboli gracze znajdą złotą sowę, kilka zwykłych kolorów kart do gry, most, czerwoną latarnię i, jak można się domyślić, złotą żabę pieniędzy. Jednak najwyższe wygrane pochodzą z kolorowych lampionów. Jednym z nich jest symbol Scatter, który płaci na dowolnej pozycji. Uderzając co najmniej 3 z nich w dowolne miejsce na bębnach, można uruchomić do 30 FS. Co więcej, każda wygrana w tej rundzie zostanie pomnożona przez 3. Jest też dziki symbol, który działa jak każdy zwykły brakujący symbol, jeśli chodzi o ukończenie zwycięskiej kombinacji. I jeszcze jedna ekscytująca funkcja jest aktywowana, gdy trafisz 3 lub więcej symboli bonusowych na kole od 1 do 3, ponieważ aktywuje ona grę bonusową Koło Fortuny, oferując Ci wygranie 1 z 3 progresywnych jackpotów.

Jak grać w Gold Money Frog

Gra w Gold Money Frog jest niezwykle zabawna i może być nie mniej satysfakcjonująca, jeśli uda ci się uruchomić kilka specjalnych funkcji. Uważaj więc na kolorowe lampiony i złote żaby, a może szczęście stanie po twojej stronie!

Gry powiązane ze złotą żabą na pieniądze