Opis gry Zagraj w darmową wersję demonstracyjną Flux od Thunderkick. Wypróbuj slot online Flux dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna Thunderkick i ich bonusy na marzec 2023 r. Znajdź kasyna, w których można grać na prawdziwych automatach Flux lub podobnych grach z 15 zakładami.

Flux

Kołki 5
Linie wypłat 15
Min. 0.1
Maksymalny zakład 100

Gdzie grać w Flux?

Zdobądź nagrodę za każdy depozyt — codziennie, co tydzień i co miesiąc!
Wstań do 2000 € + 200 darmowych spinów
Do 1000 € + 200 darmowych spinów na Book of Dead

Flux Play Online

Jedna z niewielu gier w portfolio Thunderkick, która pod względem rozgrywki jest najbardziej podobna do klasycznych automatów wideo. Jednocześnie programiści odeszli od praktyki rysowania dość powszechnych wielokolorowych kryształów, ale stworzyli błyszczące abstrakcyjne klejnoty.

Rozgrywka Flux

Projektanci Thunderkick wykorzystali grafikę 3D, aby podkreślić slot wśród innych podobnych slotów. Zrobili to, sprawiając, że klejnoty obracają się wokół ich osi. Wszystkie abstrakcyjne symbole poruszają się w jednym strumieniu, co jest podkreślone w nazwie gry.

Rozgrywka w rundzie głównej obejmuje 15 stale aktywnych linii na 5 bębnach.

Jak to zrobić Zagraj w Flux?

Wszystkie wygrane są liczone dla każdej kombinacji, która składa się z co najmniej trzech identycznych klejnotów i zaczyna się od skrajnie lewej rolki. Wild Symbol zwiększa Twoje szanse na większe wygrane. Zauważ, że osobliwością Wild jest to, że nigdy nie pojawia się na rolce, ale w całych grupach jednocześnie. Więc nie zdziw się, jeśli zapełnią bębny i pomogą Ci wygrać duże kwoty.

Drugim ważnym symbolem jest symbol z literą "B". Według funkcji jest najbliżej zwykłego symbolu rozproszenia. Jednak litera „B” mówi nam, że pomaga uruchomić grę bonusową. Rzeczywiście, uruchamia ona trzy rodzaje darmowych spinów, a gracz może sam zdecydować, którą opcję uruchomić.

Każdy z trzech rodzajów gry bonusowej z darmowymi spinami ma swoje własne ciekawe cechy kombinacji księgowych i wpłaty na konto gracza. Zakład podczas rundy darmowych spinów pozostaje taki sam i nie można go zmienić. A więc jakie opcje gry bonusowej oferuje ta maszyna?

  • 16 Darmowe spiny z liczeniem kombinacji wypłat w obie strony: od prawej do lewej i kontra werset;
  • 12 Darmowe spiny z standardowa liczba linii, ale z trzema dodatkowymi rzędami na ekranie;
  • 8 darmowych spinów z dwustronnym liczeniem linii i trzema dodatkowymi rzędami.

Różnorodność opcji bonusowych sprawia, że ​​automat wystarczająco dobry, aby grać w jednym z zatwierdzonych kasyn.

Powiązane gry Flux