Opis gry Graj za darmo w grę demo Finn's Golden Tavern od NetEnt. Wypróbuj online automat Finn's Golden Tavern dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Podajemy listę najlepszych kasyn NetEnt i ich bonusów na marzec 2023 r. Znajdź kasyna, w których można zagrać w prawdziwy automat Finn's Golden Tavern lub podobne gry z betways.

Finn's Golden Tavern

Oprogramowanie
Typ
Data wydania
2019-12-04
RTP
96.10%
Funkcje
Motywy
Reels 5
Linie wypłatBrak informacji
Minimalna stawka 0.01
Max Bet 1

Gdzie grać w Finn's Golden Tavern?

Fińska Złota Tawerna Graj online

Głównym bohaterem internetowego automatu Złota Tawerna Finna jest Finn, irlandzki żeglarz lubiący odkrywać, pić piwo, hazard i po prostu dobrze się bawić! Gra została stworzona przez NetEnt i ma piracki motyw. Automat może pochwalić się wyrafinowaną grafiką 3D, unikalnymi ikonami na matrycy, która przypomina mapę skarbów.

Rozgrywka w Złotej Karczmie Finna

Złota Karczma Finna ma siatkę 5x5. Zadaniem graczy jest tworzenie klastrów tych samych symboli, aby budować zwycięskie kombinacje. W tej grze znajdziesz 8 zwykłych symboli, takich jak kufel piwa, metalowy kubek, butelka, dzban i 4 złote monety. Dzikie zwierzęta w tej grze są przedstawiane jako mała gwiazdka z przepaską na oku. Ma moc zastąpienia każdego brakującego zwykłego symbolu, jeśli jest potrzebny do ukończenia zwycięskich kombinacji. Jest jeszcze jeden ciekawy symbol - skrzynia skarbów, która uruchamia tryb darmowych spinów. Gdy tylko dotrze do centrum matrycy, wygeneruje darmowe spiny. Złota Tawerna Finna ma specjalną funkcję lawinową. Oznacza to, że za każdym razem, gdy gracz trafi zwycięski klaster, zwycięskie symbole zostaną zastąpione nowymi, co może zapewnić dodatkową wygraną.

Jak grać w Finn's Golden Tavern

Granie Finn's Golden Tavern należy zwrócić szczególną uwagę na dziką gwiazdę i symbol skrzyni skarbów, który przynosi FS. Reszta jest w rękach szczęścia i nie ma możliwości przewidzenia wyniku gry.

Powiązane gry ze Złotej Tawerny Finna