Opis gry Zagraj w darmową wersję demonstracyjną Wyspy Wielkanocnej od Yggdrasil Gaming. Wypróbuj slot online Easter Island dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna Yggdrasil Gaming, ich bonusy na marzec 2022 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać o prawdziwy automat na Wyspie Wielkanocnej lub podobne gry z 27 zakładami.

Wyspa Wielkanocna

Kołki 5
Linie wypłat 27
Minimalna stawka 0.04
Maksymalny zakład 8

Gdzie grać na Wyspie Wielkanocnej?

Easter Island Zagraj online

Easter Island to wspaniały i naprawdę niesamowity 5-bębnowy i 103-liniowy automat wideo od Yggdrasil Gaming. Gracze zostają zaproszeni na niesamowitą, pełną przygód wycieczkę na słynną Wyspę Wielkanocną. Wszyscy słyszeli o tym fantastycznym miejscu, z monolitycznymi ludzkimi posągami Moai. Kto wie, może to miejsce twoich zwycięstw, gdzie hojne bogactwa czekają, by stać się twoimi? Pod względem designu Wyspa Wielkanocna to prawdziwe arcydzieło, wypełnione najwyższej jakości animacjami i szczegółowymi obrazami. Akcja gry toczy się gdzieś w Polinezji, z bębnami na tle dwóch posągów Moai, bujnej zieleni i pięknych kwitnących kwiatów. Gdy gracz otrzyma wypłatę, te statuty są animowane. Wesołe melodie dźwiękowe wniosą jeszcze więcej zabawy.

Rozgrywka na Wyspie Wielkanocnej

Wyspa Wielkanocna przedstawia swoje dobrze płatne symbole w postaci różnych zwierząt, takich jak żaby, ptaki, lisy i ryby. Gracz otrzymuje nagrodę, jeśli wyląduje na bębnach 5 pasujących symboli ptaków. Golden Mask Wild może pojawić się tylko na bębnach 2 i 4. Naturalnie oznacza każdy zwykły symbol, pomagając w uzupełnieniu wygrywających linii, a tym samym dając dodatkowe możliwości wygranej. Poza tym Wildy rozszerzają się, zakrywając wszystkie bębny.

Jak grać na Wyspie Wielkanocnej?

Wszystkie funkcje bonusowe w wideoslocie Wyspa Wielkanocna są uruchamiane przez wygrywanie kombinacji podczas gry podstawowej. W ten sposób, otrzymanie zestawu 3 symboli daje graczowi 1 Darmowy Re-Spin, kiedy zwycięskie symbole zastępują wszystkie symbole o wysokiej lub niskiej wartości. Jeśli jednak uda ci się trafić zestaw 4 symboli, otrzymasz 1 darmowy re-spin z 2 dodatkowymi rzędami. Co więcej, symbole zostaną zastąpione, tak jak w przypadku zestawu 3 symboli. Wreszcie, otrzymanie kombinacji 5 symboli nagrodzi gracza 1 darmowym ponownym zakręceniem i 4 dodatkowymi rzędami oraz 103 liniami wygrywającymi. Ponownie symbole zostaną zastąpione, jak w poprzednich przypadkach, symbolami 3 i 4.

Powiązane gry z Wyspą Wielkanocną