Opis gry Zagraj w darmową grę demo Druids Dream od NetEnt. Wypróbuj automat online Druids Dream dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna NetEnt, ich bonusy na marzec 2023 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać w prawdziwy automat Druids Dream lub podobne gry z 40 zakładami.

Druids Dream

Oprogramowanie
Typ
Data wydania
2020-04-06
RTP
96.00%
Funkcje
Motywy
Reels 5
Linie wypłat 40
Minimalna stawka 0.01
Maksymalny zakład 1

Gdzie grać Druids Dream?

100 % bonusu od dopasowania do 500 $ + 200 darmowych spinów
Wpłać 100 € Graj za 200 €

Druidzi Dream Play Online

Religia celtycka jest fascynująca, a druidzi są częścią tej niesamowitej kultury. Druids Dream to internetowa gra wideo wrzutowa opracowana przez NetEnt, która została zainspirowana przez tych starożytnych ludzi. Ta gra oferuje fantastyczną grafikę z pięknie zaprojektowanymi obrazami na kamiennych bębnach w tle bujnego lasu.

Rozgrywka Druids Dream

Druids Dream ma 5 bębnów i 40 linii wypłat. Gracze znajdą tu kilka ciekawych symboli: 4 kolorowe kamienie z napisami, bębenek, sową, tajemniczy przedmiot stworzony przez człowieka oraz białego wilka. Symbol dziki jest przedstawiany przez duży dziki znak i ma moc zastąpienia każdego brakującego zwykłego symbolu, gdy go brakuje, aby ukończyć zwycięską kombinację. Ten dziki może również pojawić się w stosie. Poza tym gracze znajdą 3 Scattery w postaci faceta, dziewczyny i niedźwiedzia. W razie potrzeby mogą one również zastąpić brakujące symbole. W przypadku, gdy gracz otrzyma 2 skumulowane symbole Wild na drugim i czwartym bębnie oraz 1 Scatter gdziekolwiek w zasięgu wzroku, zostaną uruchomione ponowne spiny. Ułożone w stos symbole dzikie w tym trybie mogą aktywować funkcję podsuwania. Jeśli uda ci się wylądować 2 scattery na drugim i czwartym bębnie, aktywuje to 6 FS. Dodatkowe fs można wygrać za pomocą symboli rozproszonych i symboli wild.

Jak grać w Druids Dream?

Druids Dream to marzenie nie tylko druidów, ale każdego gracza online. Ten automat jest nie tylko bardzo atrakcyjny i dobrze zaprojektowany, ale oferuje również szereg bardzo interesujących funkcji. Uważaj na symbole wild i rozpraszacze i niech szczęście będzie z tobą!

Related games to Druids Dream