Opis gry Zagraj w darmową grę demo Birds On A Wire od Thunderkick. Wypróbuj automat online Birds On A Wire dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna Thunderkick, ich bonusy na marzec 2022 r. Znajdź kasyna, w których można grać w prawdziwy automat Birds On A Wire lub podobne gry z 17 zakładami.

Birds On A Wire

Kołowrotki 5
Linie wypłat 17
Minimalna stawka 0.1
Maksymalny zakład 100

Gdzie grać w Birds On A Wire?

120% bonusu (do 220 €) i 80 darmowych spinów.
1650€ + 300 spinów pieniężnych
Do 1000 $ + 100 darmowych spinów

Ptaki na przewodzie Graj online

Electrical wires can carry a certain hazard. This is how unlucky birds can be when they are not carefully seated on high-voltage wires, which can cause electric shock. As soon as such a bird falls, its place is taken by a new one. Will you pity? Developers from Thunderkick are sure that you will not regret it. As disappearing, birds bring you a prize.

Ptaki na kablu Rozgrywka

Automat do gry oferuje 5 bębnów i 17 stałych linii wygrywających. Jednak proces kręcenia kołowrotkami nie wygląda dość często. Ptaki po prostu odlatują, a na ich miejsce przychodzą inne. Nagroda to kombinacja, w której 3 lub więcej postaci tego samego rodzaju zostanie umieszczonych wzdłuż trajektorii linii wypłat, zaczynając od lewej krawędzi i w sposób ciągły. Płaci się tylko za najdłuższy łańcuch na linii.

Warto też zwrócić uwagę na bardzo zabawną animację i doskonałą jakość postaci.

Jak grać w Ptaki na Wire?

Specjalne symbole gry sprawią, że rozgrywka będzie bardzo zróżnicowana. Wild Symbol z wizerunkiem dziwnego czarnego ptaka zastępuje inne postacie, przyczyniając się do powstania płatnych sekwencji. Tworzy własne kombinacje tylko 5 z nich.

Jeśli widzisz kartonowe pudełko z podglądającym kotem, powinieneś wiedzieć, że jest to Symbol Bonusu. Jeśli na ekranie znajdują się trzy symbole bonusowe, dają one dostęp do rundy obrotów z nagrodami. 10 darmowych spinów może zmienić zasady gry. Po pierwsze, obowiązują tu dodatkowe mnożniki o świetnych wartościach - x4, x8, x12, x20. Po drugie, każdy symbol bonusu, który pojawia się na ekranie w trybie darmowych obrotów, dodaje 2 darmowe obroty więcej. Całkowita liczba darmowych spinów nie może być większa niż 34.

Powiązane gry z Birds On A Wire