Opis gry Zagraj w darmową grę demo Piękna i Bestia od Yggdrasil Gaming. Wypróbuj automat online Beauty and the Beast dla zabawy lub przeczytaj recenzję, jak grać w tę grę. Wymieniamy najlepsze kasyna Yggdrasil Gaming, ich bonusy na marzec 2023 r. Znajdź kasyna, w których możesz zagrać w prawdziwy automat Beauty and the Beast lub podobne gry z 20 zakładami.

Beauty and the Beast

Kołowrotki 5
Linie wypłat 20
Minimalny zakład 0.01
Maksymalny zakład 5

Gdzie grać w Beauty and the Beast?

Piękna i Bestia Graj online

Nie da się ukryć, że każdy zna historię o pięknie i bestii które zakochały się w sobie. Nic dziwnego, że firma Belatra Games postanowiła wykorzystać historię jako podstawę dla swojego następnego automatu. Piękna i Bestia to piękna gra online z kreskówkową grafiką i inteligentnymi animacjami. W tle widać zamek.

Piękna i Bestia Rozgrywka

Istnieje 5 bębnów i 40 linii wygrywających. Na bębnach znajdziesz kilka średniowiecznych symboli kart do gry i 5 innych symboli, takich jak książka, zegar, lustro, pierścień, Piękna i Bestia. Bestia jest dzika i jak zapewne wiesz, wypłaca największe wygrane. Ma moc zastąpienia dowolnego innego symbolu na bębnach, jeśli jest to konieczne do stworzenia wygrywającej linii. Rozrzut to czerwona róża. Jeśli uda ci się zdobyć co najmniej 3 z nich, aktywowany zostanie tryb FreeSpins z maksymalnie 72 fs, a jeden ze zwykłych symboli się rozszerzy.

Jak grać w Beauty and the Beast?

Automat do gry Beauty and the Beast ma poziomy RTP od 96,3% do 97,1%, co czyni ją grą o średnim poziomie zmienności. Jeśli chcesz, aby gra była bardziej niestabilna, powinieneś skorzystać ze Złotego Zakładu. Nasza rada to również użycie poziomu wirowania, który zapewnia dużą głośność na sesję.

Powiązane gry z Piękna i Bestią